Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3003 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulak Çınlaması

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    91 mesaja 160 teşekkür aldı
    Alıntı Usta81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen konuyu çarpıtmayalım burda sıkıntısı olan kişiler dert ortağı olmaya belki birbirlerinden tecrübelerinden faydalanıp paylaşmak istiyorlar alakasız saçma yorumlar yapmayalım
    bekle ispatini buliym, bulmam uzun sürecek. ben bu boardda yillardan beri varim. kimsele bugüne kadar dalga gecmedim.
    saglik olarak baska anlami da olabilir, dedigim sey ama dogru, ileride bileklerinize cip yerlestirirlerse sasirmayin
    %95 saglik la ilgildir, ama dedigim %5 lik bir ihtimal de budur
    BARKOD lar, Kredi kartlari neden gün gittikce cogaliyor, yakinda nakit para kalkacak , ve kontrol mekanizmalar insanlari teker teker ele alacak ne yapiyor nereye gidiyor bizim istedigimiz gibi bir "insan" yaratabiliyoz mu

konudan cikmak istemiyorum. bana yardim etmek isteyen : Ramazan Kurtoglu yazin youtube, kendisi dinler tarihi, finansal vs uzmanidir ve docenttir istanbul aydin üniversitesinde.
    su an icin buldugum :
    https://www.youtube.com/watch?v=QU9kjMftEsA
    1:32:00 dan bi basla , 10 dak izle , kulak cinlamasi endirek burda diyor, baska bir videoda tam kulak cinlamasinida kullaniyor, ispatini koyacagim buraya.

tabiki sacma geliyor herkes de olacak diye bir sey de yok, ama "deney" kisi seniz sizde daha cok olur

@elektroniker @hknbln @tr-22 @usta81
    burda dedigim olay direk olarak anlatiyor hocam :
    https://youtu.be/QU9kjMftEsA?t=8518
    2:21:58 den itibaren ca 2:24:30 kadar izleyin..

bir kac saat zamanimi aldi, ama en azindan "dalga" gecmedigimi kanitladim.
    rahatsizligi olanlara gecmis olsun dileklerimi iletiyorum. insallah bir caresi bulunur, gercekten rahatsiz edici.
    bu konu üzerinede daha fazla yazmayacagim, bilgi almak isteyen baska konular üzeride özel mesaj atabilir, burasi onun yeri degil.
    iyi aksamlar
    Konu f4scistx tarafından (18 Şubat 2016 Saat 21:01 ) değiştirilmiştir.

2. f4scistx üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)