Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2971 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Zaralimi degilmi siz kararar verin buyurun bir video
    http://youtu.be/ni56Ax5JM-s

http://youtu.be/1h7kJb2Q3tc
    Konu .onur tarafından (02 Nisan 2016 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    Selam

2 Aralik 2016 dan beri E-Zigarette basladim,kullandigim makina JoyeTech eVic VTwo Mini + Cubis Pro Clearomizers 4,0 ml .E-Zigarette basladigimdan beri cok rahatladim, sigara icerken sabahlari sigara ictikten sonra felaket öksürük ve mide bulantisi oluyordu,arabanin ici igrenc sigara kokusu kalmadi kül derdi sigarayi nereye atayim,cakmak derdi sigaram bitti nerden alayim sorunu kalmadi,insanin eline üstüne sinen sigara kokusu ne kadar igrenc bir kokuymus,kesemize verdigi zarar ayri bir dert zaten,e-zigarette kokusu bana sanki meyveli bir gazoz icmissin gibi bir tad ve koku birakiyor o igrenc sigara kokusu kesinlikle yok E-Zigarette da,Tabiki Tütün tadida sigara gibi E-Zigarette da yok, maksat zaten duman üflemeyip kendimizi kandirmak degilmi bunuda E-Zigarette da buluyorum.

Tabiki En sagliklisi hic icmemek,E-Zigarette de sigara kadar olmasada zararli bence ama sigara ile kiyasladigimda E-Zigarette nin cok cok artilari var.

ilk iki hafta makina ile beraber bir kac tane e-liquid ismarlamistim 2 hafta onlari kullandim secim yapmak icin buaradada karisimi kendim yapmak icin Malzemeleri ismarlamistim Aroma+PG+VG+Bunker Base 48mg ,kendime 65 VG + 35 PG karisiminda 09 mg nikotinli liquid hazirladim 1 haftadirda kendi karisimimi kullaniyorum,

Makinanin bir tek Cubis PRO verdampfer memnun degilim cok cabuk isiniyor ve ara sira sicak liquid insanin agzina geliyor cekerken, bu aralar cok yapmaya basladi bir cok kisininde bu Verdampfer dan mennun olmadigini okudum.artik verdampfer danmi icindeki choil denmidir düzgün calismiyor.

4. Deliyurek35 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    bence snuss kullanmak daha mantikli diye düsünüyorum, daha önce E-zigi kullandim ama yine sigara icme istegim oldu ve o e-zigi de kullanilan sivi daha cok zararli diye düsünüyorum.

SNUSS u her yerde kullanabiliyorsun cünkü duman yok ates yok kimseyi rahatsiz etmez ve yasagida yok
    Ben yaklasik 16 aydir kullaniyorum kesinlikle sigara istegim olmadi ayrica sigara icen olunca yanimda rahatsiz oluyorum
    ha unutmadan günde en az 2 paket sigara iciyordum

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    SNUSS nedir ki ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    460
    42 mesaja 61 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SNUSS nedir ki ?
    sanirim bu : http://de.v2tobacco.com/What-is-snus.php

iligimi cekmedi benim,

E-cige devammm

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    snuss igrenc ötesi bisey resimlerden belli e sigarada ben sigarayi birakamam yada birakmayi düsünmüyorum kendimi bu sekilde kandirmaya devam ediyorum demek.

kisaca sigarayi beyinden gercekten birakmak istemiyorsak hic bi sekilde birakamayiz bunu hepimiz biliyoruz.

Ettiği Teşekkür
    305
    snus igrenc ötesi diyenler.1 hic kullandinizmi? eger kullanmadiysaniz atip tutmayin.ben kendim sigara ,e-zigi,snus bunlari kullandim.
    Tiryakiysen sigaraya alternatif olarak en uygun olanini snuss olarak kesin ve noktayi koyarim.

zararlimi ,Eee tabiki zararli.Ancak zararlilarin icinde zararsiz olan bence snuss dur.
    Arkadaslar cok samimi söylüyorum tiryakiseniz bence sigara kullanin ama e-zigi kullanmayin,sebebi ise sigara tütünden yapiliyor belki yani sira baska katki maddeleri konuluyor ve sigara oluyor ama e-zigi nin yararli tek tarafi yok komple kimyasal madde ve bu kimyasal madde elektirik akimiyla yakilip duman oluyor ve vucudumuza aliyoruz.Hesabini siz yapin

Ben 2 paketten fazla sigara iciyordum ve hayatta birakamam diyordum,bu is böyle olmaz bari yani sira e-zigi alayim dedim 3 ayri marka e-zigi aldim ancak sifir memnuniyet oldu bende sigara istegimde azalma olmadi ve e-ziginin sivisi genzine kaciyor ve bütün dünyan karariyor o gün.

isvecte bir arkadasim bana snuss u önerdi daha önce hic kullanmadim ve duymamistim ,arkadasim yaklasik 17 yildir snuss kullaniyormus.iyice arastirdim snuss u ,dudak altina konulan bir tütün gibi birsey (maras otu) vardir belki bilenler vardir.onun gibi birsey.ucakta evde sagda solda her yerde kullanabilirsin dumani kiri yok .Arkadaslar ben 2 basamak cikamiyordum nefes nefese kaliyordum cigerler kapanmis yaklasik 16 ay oldu snus kullaniyorum sabahlari geceleri hic bir sekilde nefes sorunum yok .sigara isvicrede 8.50 frank en az 2 faket kullaniyorum ve 17 frank ediyor snuss ab 5 franktan basliyor benim kullandigim ise 6.50 franklik ve bu bir kutusu yaklasik 5 gün gidiyor kutunun icinde porsiyonlastirmislar ve günde 4 en fazla 5 adet kullaniyorum .
    ayda en az 510 frank sigaraya para veriyordum simdi ise snuss ile ayda verdigim para 25 frank varin hesabi kitapi bölmeyi carpmayi siz yapin.

ben kullandigim ürünler hakkinda yorum yaptim ,kullandigim icin ise ve benim görüsüm olanlari paylastim ancak bazi arkadaslar kullanmadan atip tutmuslar tahminimce

10. sswiss üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı sswiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e-zigi de kullanilan sivi daha cok zararli diye düsünüyorum.
    düşünmek değil bilmek daya iyi hocam
    kendim hazıldalığım liquid içinde 4 madde var prophylenglykol, vegetarisches glycerin, aroma ve nikotin
    nikotin genelde zehirdir bu tartışılmaz. diğerleri gıda ve pharma endüstrüsünde kullanılan tüketilen maddelerdir.

Glycerin : Als Lebensmittelzusatzstoff findet Glycerin unter der Nummer E 422 Anwendung zur Feuchthaltung, etwa für Datteln oder Kaugummi, aber auch als Süßungsmittel
    Prophylenglycol : Auch in der Nahrungsmittelindustrie findet Propylenglykol Verwendung. Es ist mit der Nummer E 1520 gekennzeichnet. Selbst Zahnpasta und Deo enthalten häufig Propylenglykol als Weichmacher und Feuchthaltemittel
    Aroma : Lebensmittelzusatzstoff
    snus tabak hakkında google aramada ikinci çıkan artikelden alıntı yaptım
    Snus
    • 28 krebserregende Stoffe
    • Mund-, Speiseröhre- und Bauchspeicheldrüsenkrebs
    • Schleimhauterkrankungen
    • Braune Zähne
    • Grosse Suchtgefahr
    • Mundgeruch
    • Zahnfleischerkrankungen, Karies

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    E CIg de saglam makina olsun cok rahat birakiliyor 1 seneye yaklasti 1 tane bile sigara yakmadim 16mg Nikotin ile basladim su an 0-1 arasi kullaniyorum yani sonuna geldim.

Herkeze Tavsiyemdir Önemli olan Makina ve verdampfer

13. sarilar üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    13 mesaja 19 teşekkür aldı
    selam arkadaslar,
    evt bende e zigarette ile sigarayi biraktim.
    Iyi bir makina mesela ben joytech evic vtc mini ve Verdampfer yani kafasi Aspire nautilius tavsiye ederim.
    Liquidleri de önce hazir alip deneyin derim.Ben bir paket iciyordum,nikotin 9mg aliyorum.
    Sigaradan cok daha saglikli kesinlikle ve sigarayi birakmak icin bence iyi bir alternatif.

Ettiği Teşekkür
    305
    Arkadaslar bende bu cihaz var,Joyetech eVic VTC Dual

cihaz,güzel bir cihaz Tek sorun baslik dumani cektigin baslik pek kullanisli degil,acaba buna uygun baska baslik varmidir biraz daha uzun ayni sigara kalinlikta .Bende baska bir joyetech ince kalem gibi olan e-zigi vardi onun basligini taktim ama oda bol gevsek oldu bu yeni cihazin kafasina

Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    slm usta,
    tam isde sana lazim olan bu bence.
    Icimi ayni sigara gibi,dampf ve aromada süper bence
    https://www.google.ch/search?q=aspir...I9ABYQ_AUIBigB

Ettiği Teşekkür
    305
    Konyali usta ,peki bu baslik Joyetech eVic VTC Dual uyumlumudur takilabilinirmi?

Alıntı Konyali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm usta,
    tam isde sana lazim olan bu bence.
    Icimi ayni sigara gibi,dampf ve aromada süper bence
    https://www.google.ch/search?q=aspir...I9ABYQ_AUIBigB

Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    evt,onda da 510 er gewinde var.
    Olur yani.
    Bende bi eski modeli ile kullaniyorum.evic vtc.
    Seninki iki akku aliyor.Bence bu dedigim Verdampferi al dene.Yalniz dikkat et bunlarin da clon lari oluyor.Ebay den arkadas almistim sahte cikti.
    Direk shoptan da alabilirsin mesela Insmoke dan.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı sswiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba buna uygun baska baslik varmidir biraz daha uzun ayni sigara kalinlikta
    internetde Drip Tip diye arat hocam. sana uygun istediğin binbir çeşit drip tip var

Ettiği Teşekkür
    305
    evet aynen o sekilde arattim ama hep bu su an kullandigim gibi agizliklar var

Alıntı interkanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internetde Drip Tip diye arat hocam. sana uygun istediğin binbir çeşit drip tip var

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    12 mesaja 17 teşekkür aldı

Cubis pro

Alıntı Deliyurek35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

2 Aralik 2016 dan beri E-Zigarette basladim,kullandigim makina JoyeTech eVic VTwo Mini + Cubis Pro Clearomizers 4,0 ml .E-Zigarette basladigimdan beri cok rahatladim, sigara icerken sabahlari sigara ictikten sonra felaket öksürük ve mide bulantisi oluyordu,arabanin ici igrenc sigara kokusu kalmadi kül derdi sigarayi nereye atayim,cakmak derdi sigaram bitti nerden alayim sorunu kalmadi,insanin eline üstüne sinen sigara kokusu ne kadar igrenc bir kokuymus,kesemize verdigi zarar ayri bir dert zaten,e-zigarette kokusu bana sanki meyveli bir gazoz icmissin gibi bir tad ve koku birakiyor o igrenc sigara kokusu kesinlikle yok E-Zigarette da,Tabiki Tütün tadida sigara gibi E-Zigarette da yok, maksat zaten duman üflemeyip kendimizi kandirmak degilmi bunuda E-Zigarette da buluyorum.

Tabiki En sagliklisi hic icmemek,E-Zigarette de sigara kadar olmasada zararli bence ama sigara ile kiyasladigimda E-Zigarette nin cok cok artilari var.

ilk iki hafta makina ile beraber bir kac tane e-liquid ismarlamistim 2 hafta onlari kullandim secim yapmak icin buaradada karisimi kendim yapmak icin Malzemeleri ismarlamistim Aroma+PG+VG+Bunker Base 48mg ,kendime 65 VG + 35 PG karisiminda 09 mg nikotinli liquid hazirladim 1 haftadirda kendi karisimimi kullaniyorum,

Makinanin bir tek Cubis PRO verdampfer memnun degilim cok cabuk isiniyor ve ara sira sicak liquid insanin agzina geliyor cekerken, bu aralar cok yapmaya basladi bir cok kisininde bu Verdampfer dan mennun olmadigini okudum.artik verdampfer danmi icindeki choil denmidir düzgün calismiyor.
    Slm
    Kardeşim ben de cubis pro kullanıyorum.
    Yalnız bu sıçrama sadece yeni doldurduğun zaman yapar.
    Onun çözümü ise.
    Air Flow yani hava aldıği yerden ben bir kaç kere ufluyorum tabii sanki içiyorum gibi duymeye basarak. Ve işlem tamam dir.
    Ondan sonra bir daha yapmıyor.
    Sadece tekrar liguid doldurasiya kadar.
    Tek tez avantajı bu ama memnunum.
    Bir de sana tavsiyem.
    0.25 ohm olan kafaları alman.
    Ve genelde 40 watt içmen.
    Kolay gelsin.
    Eğer daha fazla bilgi istersen foto falan özel yazabilirsin.

Tecrübeli Üye oLgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    175
    258 mesaja 3,898 teşekkür aldı

Cool

Selam Arkadaslar, bende yeni başlamış biri olarak e-sigarayı normal e tercih edenlerdenim. Bu şekilde ağzıma sigara bile değirmiyorum ve halimden oldukça memnunum.
    Karışımlarımı kendim yaptığım içinde oldukça çok tassaruf ettiğimi düşünüyorum, bana yararlı olduğu için bir video hazırladım!
    Kendi kararımca yeni başlayan arkadaşlara küçükte olsa bir açıklama niteliğinde oldu,
    kendiniz yapıp tasarruf edin ve sigara illetinin verdiği zararlardan bir nebze bile olsa kurtulun iyi izlemeler.

23. oLgu üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı oLgu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaslar, bende yeni başlamış biri olarak e-sigarayı normal e tercih edenlerdenim. Bu şekilde ağzıma sigara bile değirmiyorum ve halimden oldukça memnunum.
    Karışımlarımı kendim yaptığım içinde oldukça çok tassaruf ettiğimi düşünüyorum,
    senin hazırladığın şekil likit hazırlamak çok çok daha zor olacak hocam.
    izah edeyim:
    tüm avrupada ( almanya dahil ) 20.05.2017 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan TPD2 yasasından sonra kullandığın avoria hazır base artık o ebat da satılamayacak
    ( nikotin içerikli likitler / baseler 10ml ile sınırlıdır ).
    ben likitlerimi komple tabandan başlayarak hazırlıyorum ( BunkerBase, VG, PG ve Aroma ) ve hazır baseden çok çok daha uyguna getiriyorum 1 litre base ortalama 8 euroya çıkıyor. yasadan etkilenmemek için de bol bol 48 lik BunkerBase depoladım.

avorianın sahibi türkdür bu ara onu da belirteyim

25. interkanet üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Nereden
    traun avusturya
    Ettiği Teşekkür
    48
    28 mesaja 44 teşekkür aldı
    arkadaslar bos verin bunun gibi urunlere oyle Boyle hepsi sagliga zararli bu kapitalistlerin cikardigi bir oyun ornek malboro ve ingiliz sigara kartellerinin oyunu yillar sonra aciga cikti bu kartel firmalar doktorlara rusvet verip istedigi raporlari yazdiriyorlardi hepsi yeni cikti ortaya SIGARA SaGLIGA zararli oldugunu Sagir Sultan duydu simdi dusen gelirlerin yerine baska oyuncaklar sunup kaybettikleri paralara geri kazanmak icin yaptiklari BIR OYUNDAN baska birsey degil.....saygi deger arkadaslarim sagliginiz icin ne olur icmeyin icmeyin icmeyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)