Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3021 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    snus igrenc ötesi diyenler.1 hic kullandinizmi? eger kullanmadiysaniz atip tutmayin.ben kendim sigara ,e-zigi,snus bunlari kullandim.
    Tiryakiysen sigaraya alternatif olarak en uygun olanini snuss olarak kesin ve noktayi koyarim.

zararlimi ,Eee tabiki zararli.Ancak zararlilarin icinde zararsiz olan bence snuss dur.
    Arkadaslar cok samimi söylüyorum tiryakiseniz bence sigara kullanin ama e-zigi kullanmayin,sebebi ise sigara tütünden yapiliyor belki yani sira baska katki maddeleri konuluyor ve sigara oluyor ama e-zigi nin yararli tek tarafi yok komple kimyasal madde ve bu kimyasal madde elektirik akimiyla yakilip duman oluyor ve vucudumuza aliyoruz.Hesabini siz yapin

Ben 2 paketten fazla sigara iciyordum ve hayatta birakamam diyordum,bu is böyle olmaz bari yani sira e-zigi alayim dedim 3 ayri marka e-zigi aldim ancak sifir memnuniyet oldu bende sigara istegimde azalma olmadi ve e-ziginin sivisi genzine kaciyor ve bütün dünyan karariyor o gün.

isvecte bir arkadasim bana snuss u önerdi daha önce hic kullanmadim ve duymamistim ,arkadasim yaklasik 17 yildir snuss kullaniyormus.iyice arastirdim snuss u ,dudak altina konulan bir tütün gibi birsey (maras otu) vardir belki bilenler vardir.onun gibi birsey.ucakta evde sagda solda her yerde kullanabilirsin dumani kiri yok .Arkadaslar ben 2 basamak cikamiyordum nefes nefese kaliyordum cigerler kapanmis yaklasik 16 ay oldu snus kullaniyorum sabahlari geceleri hic bir sekilde nefes sorunum yok .sigara isvicrede 8.50 frank en az 2 faket kullaniyorum ve 17 frank ediyor snuss ab 5 franktan basliyor benim kullandigim ise 6.50 franklik ve bu bir kutusu yaklasik 5 gün gidiyor kutunun icinde porsiyonlastirmislar ve günde 4 en fazla 5 adet kullaniyorum .
    ayda en az 510 frank sigaraya para veriyordum simdi ise snuss ile ayda verdigim para 25 frank varin hesabi kitapi bölmeyi carpmayi siz yapin.

ben kullandigim ürünler hakkinda yorum yaptim ,kullandigim icin ise ve benim görüsüm olanlari paylastim ancak bazi arkadaslar kullanmadan atip tutmuslar tahminimce

2. sswiss üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)