Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3021 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Zigarette kullananlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    slmlar
    bendende size iki link
    www.clubderdampfer.de
    www.dampfer-taxi.de
    ilki essende kaliyor diyeri duisburgda.
    ben 1 bucuk seneden beri kulaniyorum liquidleri kendim yapiyorum. baslamak isteyenlere akku olarak(boxmod, paket gibi 4gen olan) eleaf markasini tavsiye ederim bendeki istick 50 bütün gün yetiyor. verdampfer olarak (liquid dolan alet ) tekrar eleaf modelerinden lemo2 veya melo2. bunlarin ikiside sivi kolaylikla doluyor , hicbirsey sökmeden alternativ ise aspire. liquid yapimina gelince , her markanin aroma karisim % ayni degil kimi 1% basliyor kimi 10% birde herkesin agiz tadi ayni degil misal olarak bende 3% yetiyorsa sizdede aynisi olacak diye birsey yok az % aroma karisimla baslamak en iyisi , eyer aroma az gelirse ilave edilebilir. asiri doz aroma tadi igrenc yapiyor . her aroma karisimi hemen tüketilmiyor bazilari evet bazilarida 2-3 hafta dinlenmesi lazim, dinlentmeye gelince sicak ortamda birakinca hizlandirabiliyorsunuz ve günde birkac kez calkalanmasi lazim. nikotine gelince saglam aletler alirsaniz heleki subohm tiryaki sigara icenlere 6mg nikotin bile yetiyor . liquid yapimi icin applerde mevcut , iphone icin MeinLiquid.
    varsa sorusu olan yardimci olurum

2. Emmoglu67 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye Nostradamus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    72
    17 mesaja 28 teşekkür aldı
    emmpglu kardesim tavsiyen üstüne bana yakin oldugundan clubderdampfer.de burdan basis ve aroma aldim aoromalar ok ama basis pazarlarda satilan ucuz liqud lerin aynisi neden ucuz anladim www.dampf-company bu adresi bir dene

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)