Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2967 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigarayı Bırakanlar Kulübü

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı

Sigarayı Bırakanlar Kulübü

Merhabayin Arkadaslar ,

Site Yönetimi Uygun görürse ,

Bu Konu Altinda Sigarayi Birakanlar olarak fikir alisverisine ne dersiniz ?

Nasil ve Neden Biraktiniz ? Birakmanizda size neler ve nasil yardimci oldu ?

Birakmak isteyen arkadaslara Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Kendime Gelince : 48 Yasindayim ve 32 Yildir Sigara iciyordum , günlük 50 - 60 Sigara icerdim

beni taniyanlar Sigara ile beni Bagdastirdiklarinda SEN YENGEYI BIRAKIRSIN SIGARAYI BIRAKMAZSIN derlerdiler

ve Hakliydilar !!!! Sigara herseyimdi , Sigara icmeyen ve Evinde Ictirmeyen Arkadaslarimi Silmistim !!! Evlerine Ayak Basmiyordum !!!

Sigara icilmeyen nekadar Mekan varsa uzak duruyordum , Takildigim bir Kahve vardi , Sigara Icmek Yasaklaninca Avukat Tuttuk

Kahvede Sigara icilmesini Yasal Olarak Avukat Araciliyla Tekrardan Ayarladik !!!!

Sigara icmek icin yaptiklarimi inanin yazmaya kalksam 2 Sezonluk Dizi olur ( tabi bu biraz Abartma )

Birakmak icin neler yaptin Derseniz ???

Ilk olarak Nikotin Sakisi Denedim , Damaklarima Krampf girene kadar sakiz cignedim ama nafile ise yaramadi aynen Sigara Devam

Sonra Nikotin Bandi denedim , Vücudumda Band yapismayan yer kalmadi !!! ama sonuc fossss icmeye Devam

Seneler gecti , birde Akapunktur deneyem dedim , gittim kulaklarimin icine ufak ufak igneler sokturdum

Doktordan ciktiktan sonra yaptigim ilk is Sigara yakmak oldu !!!

Uzun Yillar birsey Yapmadim , Sonra Bu Elektrikli Sigara olayi cikti aldim denedim , faydasini görmedim zararini gördüm

Kalb Teklemesi Yapmaya basladi !!!! Tekrardan Normale Döndüm , yine üzerinden yillar gecti ...

Ve Gecen yil 10 Ay , Arabada gidiyorum , Sigara yaktim ... ve agzim dilim dudaklarimda öyle bir yanma sanki aci biber isirmisim gibi

hemen camdan disari attim , tükürdüm falan , neyse yarim saat bir saat sonra tekrar sigara yaktim , ayni olay ...

Agzim öyle yaniyorki dudaklarim tarifi zor .... yine attim sigarayi , Sabah Oldu isteyim ...Taze Kahveyi doldurdum iciyorum

Arkadasim Abi hayirdi Kavenin yaninda Sigaran Yok demezmi .... ve o an farkina vardim , Sabah Kahvesi ve ben Sigara yakmamisim

imkansiz bir olay .... kendim dahil herkez sasirdi !! yakmacam birakcam dedim , orda olan arkadaslar kahkaha atarak güldü

ve tarih 2016 2 Ayi , halen icmiyorum , isin ilginci sanki hic icmemisim gibi geliyor bana , bir kere iki kere canim cekti

Yalan yok , ama o kadar , sanki hic icmemisim gibi geliyor bana , yanimda pofur pofur iciliyor icesim gelmiyor ,

Sigarayi biraktigim hafta tesadüf Doktor Terminim vardi , Doktora biraktigimi söyledim , Güldü inanmadi ,

kendiside hasta icicilerden iyi olmus sen birak bende birakirim dedi güldü , ama madem biraktin sana sunu söyleyem dedi

ilk haftalar soguk ter yapar sikinti yapar dedi , aynen oldu 2-3 hafta aksamlari buz gibi terliyordum

3-4 hafat Nefes darligi yapar dedi , aynisi oldu nefes darligi yapti sanki birisi bogazimi sikiyor gibi geldi

ama hepsi gecti , su an gayet Rahatim ... Sabahlari Kalktigimda hafiften Öksürük yapiyor ve Siyah Kahverengi karisimi Balgam cikiyor Bogazimdan

ama günden güne rahatliyorum , Doktor Pis Balgam cikmasi Normal dedi , rahat atmam icin bir Balgam sökücü verdi

Sona Dogru Gelirken : EN MÜHIMI KAFADA BITMESI

.... InsALLAH bir daha icmem bir daha elime almam !!!!!!

biraz uzun oldu , Tenezzül edip okudugunuz icin Tesekkür ederim

Sizlerde Sigarayi Birakma Serüvenlerinizi paylasirsaniz belkide birakmak isteyen arkadaslara yardimci olmus oluruz

ve cok rica ediyorum , Konuyu gereksiz Mesajlar ile Cöplüge cevirmeyelim , Spor Din Siyaset sokmayalim !!!

gercekten Sadece ve Sadece BIRAKMIS olanlar BIRAKMAK isteyenler konuya yazsin

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)