Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2975 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: salatalik fidesi aliyorum dikiyorum böcekler var ilac lazim

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    266
    205 mesaja 532 teşekkür aldı

salatalik fidesi aliyorum dikiyorum böcekler var ilac lazim

mrb arkadaslar benim bahcem türkiyede genellikle salatalik fidesi dikiyorum ,yer salataligi ama hemen böcekleniyorlar slatalik cicekken ve yapraklarda oluyor
    ilac aldim serptim tüm salataliklar kurudu yapraklari sarardi sonra kurudu , yasadigim yerde ki insanlari pek tanimiyorum,yada sordum mu bilmiyoruz diyorlar ziratciya gidiyorum bazen de yaprak koparip
    götürüyorum ,adamlar sadece ticaret derdini onu al bunu al dne diyorlar , ben burdan almanyadan ilac götürmek istiyorum hem agaclarim gürlesmesi icin hem de salataliklar böceklenmesinler hemde agaclar böceklemesinler sizler hangi ilaclari kullaniyorsunuz yardimci olursa sevinirim

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    55
    63 mesaja 75 teşekkür aldı
    Canim Kardesim,
    ilac kullandiktan sonra o salataliklari bence degeri kalmaz, rahatlikla onlari yiyebilirmisin ?
    Bence sen dogal yollarla bi dene, yada cinsi böceklere karsi dogal dayanikli tohumlar dene.
    Sana tavsiyem BIO Gärtnerei bul yakininda oraya sor, Türkiyede genelde Kimyayla sorunu cözmege bakiyorlar.

4. hknbln üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)