Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2954 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fotorafcilik hobby olarak yeni baslamak kurs görmek

Tecrübeli Üye Mister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    860
    140 mesaja 328 teşekkür aldı

fotorafcilik hobby olarak yeni baslamak kurs görmek

Selam arkadaslar bende fotoraf cekmek kendimce birseyler yapmak isdiyorum bi arkadas sayesinde bu hastaliga kapildimsimdi ben daha makine almadim biraz arasdiyorum nasil birsey alsam diye sorim dedim media markda cok güzel niconlar var 24megapixel wlan icinde 18-55opjektiv var güzel ama fiata güzel sorum direk bunlami baslasam yoksa daha ucuz makineylemi baslamak mantikli?birde kurd isi var yapan varmi tavsiye edermisiniz ?biraz bilgiye ihitaycim var profesyonel olmak deyil sadece kendim hobby olarak yapmak isdiyorum☺

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye Muhi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    42
    18 mesaja 54 teşekkür aldı
    Kaldigin sehirde Volkshochschuleler Fotokurs veriryordur bir arastir.

Baslangic olarak Nikon 3200- 3300 serisi 18-55 kit veya 18-105 lerle baslayabilirsin. Bir üst serisi 5200 -5300-5500 serisi var bütcene göre bakarsin.
    Konu Muhi tarafından (14 Mart 2016 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.

4. Muhi üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    8 mesaja 18 teşekkür aldı
    Fotograf cekmek güzel bir hobi.Ancak cok kisa sürede pes edenler oluyor makinalar dolaplarda yatiyor. Kurs icin yazilmis yalniy hocalar hizli anlatir orada anlar unutursun. Günümüzde bu isler artik iyice kolaylasti-Youtube da binlerce video mevcut ve cok yararli bilgiler var. Ucuz bir makina is görür eger devam edersen kisa sürede bunun yeterli olmadigin anlarsin.KIT lensler seni bir yere kadar götürür sonra yerlerini daha kaliteli cekimler veren pahali lenslere verir. Lens en önemli faktör yatirimi oraya yap makinalarin islevleri üc asagi bes yukari ayni. Bir de fotografi makinanin degil senin cekecegini,sonra photoshopla falan düzeltirim diye düsünme isi bastan SIKI tut. Yetenek,ilgi,sabir varsa olur. Kompakt makinalarda is görür. Diyafram, ISO, enstantane aarlarini yapan ucuz makinayla alis sonrasi gelir. Pahali makina iyi Fotograf cekmez. Kolay gelsin.

6. iloilo üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Mister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    860
    140 mesaja 328 teşekkür aldı
    Cevabiniz icin tesekkürler evet fotorafciligi siki tutmaya caliscam birazdaha havalar düzelsin baslicam kurslar var evet dediniz gibi en güzeli kendim yapa yapa internet sayesinde daha iyi olur diye bende düşünüyorum

Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,260
    281 mesaja 536 teşekkür aldı
    ingilizce olarak dusunurseniz coursera.org sitesini tavsiye ederim, genel olarak, bircok baska konu icin de cok guzel bir site, kodlama icin ise codecademy.com'u tavisye ediyorum.

9. sadece üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)