Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3000 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 30 sene sonra isyerinden cikis

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    horoz kardes gerekeni anlatmis bende yillarca betriebsrat olarak calistim ,babanin calistigi isyeri kac kisilik betriebsrat varmi gecmiste yapilmis sozial plan varmi ,mahkemeler genelde enkötüsü almanca Daumreglung diye
    bir olay vardir ,babayin brüt maasinin yarisini net olarak her yil icin karar verir (örnek babayin brütü 3500 € bunun yarisi 1750 € her yil icin carpi 30 yil oda 52500 € yapar bunu mahkme babana teklif eder baban kabul ederse anlasirlar , yok isimi isterim derse bu rakam yukari gider ,yok illa isime dönmek istiyorum derse ,o da hakimin verecege karar kaybede bilir hic tazminat vermezler ,babanda bir üst mahkemeye gider orada genelde bu pranin üstünü alir ,ama bu garantie diye bir sey yok her sey mahkemenin kararina baglidir ,genelde ben kendi calistigim yerde bu tür tecrübe yasadim ama genellemek dogru olmaz sonucta bizler hukukcu deyiliz olsak bile karar mahkemenindir ve baglayicidir ,itiraz hakkin vardir bir üst mahkemenin karari beklersin ,isler böyle yürür üst mahkemenin karari baylayicidir ,ama onada itiraz hakki vardir o mahkeme kalsruhe dir .
    Konu haveri68 tarafından (03 Mart 2016 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.

2. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)