Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2975 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mercedes benz c200 ile alakasi tavsiye?

Tecrübeli Üye erhan__79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    50
    73 mesaja 93 teşekkür aldı
    herkese yorumlari icin tsk ederim.arabayi satin aldim ps o kadarda onemli degil benim icn gayet yeterli,sali günü plakayi cikartip teslim aliyorum insallah

2. erhan__79 üyemize teşekkür edenler:
    mxm

3. Sponsor Reklam
    Ettiği Teşekkür
    50
    arkadaslar bu 7g plus da manuelden tekrar otomatige nasil geciyoruz bulamadim bir türlü

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    vites kolunu sola oynat..

Ettiği Teşekkür
    50
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vites kolunu sola oynat..
    sabah denedim sola degil ama saga uzun tutunca tekrar otomatige geciyor

Ettiği Teşekkür
    2,147
    evet simdi baktim, sag tarafmis.. kusura bakma..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Benim de var aynisi 100 bin olunca araba da steuerkette bozuldu ve Mercedes 100%50
    Kolanz yapti yani hastalikmis bu.
    Hayirli olsun arkadasim

Ettiği Teşekkür
    2,147
    demek ki senin arabanin garantisi yok..
    yine %50 sini karsiliyorsa iyi..

Ettiği Teşekkür
    50
    arkadaslar merhaba baska konu acmadan konuya burdan devam edeyim dedim.biliyorsunuz arabayi aldik hersey yolunda sadece kafama takilan 2 soru var 225 45 r 17 lastige kac bar hava vuracagiz.depo kapaginda yaziyor ama emin olamadim birsuru rakam var.2.si direksiyonda yolun bozuklugunu hissediyorum ve mesela bozuk bir zemin geldigimde direksiyonda ona göre oynuyor ben duz tutmak istesemde yola bozukluga göre hareket ediyor onceki aracimda boyle birsey yoktu.lastiklerin havalari ayni sorun nedir yada bu normalmi.

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Lastige ben hep 2.4 bar basinc veriyorum, hem daha az yakar hemde lastikler daha gec asinir.2.0 yapinca sürüsü yumusak oluyor tabiiki.Orada yazan rakamlarin degisikligi, yüke bagli olarak verildikleri icin.Arabada 5 kisi varsa tabiiki basinci da yükseltmek gerekir, yada yük fazla olursa yine ayni sekilde daha yüksek basinc gerekir.

Sürekli 2-3 kisi biniyorsa 2.5 ile 2.8 arasi tavsiye ederim.Arkalara önden 0.1 daha fazla basinc verebilirsin.Benim bir arkadas hep 2.8 yapiyor.

240 kPa= 2.4 bar, benzincide yazan sekliyle.
    Konu mxm tarafından (23 Mart 2016 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

12. 2 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    50
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lastige ben hep 2.4 bar basinc veriyorum, hem daha az yakar hemde lastikler daha gec asinir.2.0 yapinca sürüsü yumusak oluyor tabiiki.Orada yazan rakamlarin degisikligi, yüke bagli olarak verildikleri icin.Arabada 5 kisi varsa tabiiki basinci da yükseltmek gerekir, yada yük fazla olursa yine ayni sekilde daha yüksek basinc gerekir.

Sürekli 2-3 kisi biniyorsa 2.5 ile 2.8 arasi tavsiye ederim.Arkalara önden 0.1 daha fazla basinc verebilirsin.Benim bir arkadas hep 2.8 yapiyor.

240 kPa= 2.4 bar, benzincide yazan sekliyle.
    Tskler tamam ona gore basarim.peki ustam bu dedigim soeun neden kaynaklaniyor havanin az olmasindami

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Valla ben o tür sey hic farketmedim.Bosluk olabilir dreksiyonun baglantisinda, yenilemen gerekebilir.Hava basinci eger asiri az olsaydi olabilirdi ama sanirim 2.0 in altinda kullanmamisindir.

Bunu anlayabilmek icin araba dururken (motor acik kalacak) direksiyonu cok az oynat ve tekerlekler bu hareketi aninda aliyorlar mi kontrol et derim.Biraz oynattigin halde tekerler hic kimildamiyorlarsa bosluk vardir.

Edit: Eger daha önce kullandigin arabanin lastikleri bu kadar genis degildilerse sana bu fark o sekilde etki de edebilir, yolu hissetme bende de var, özelikle yol arabalarin cok ezdigi yerlerde 'Rillen" olusturduysa.Bunlar her zaman gözle görülemiyorlar ama varlar ve aynen yazdigin sey olusur.17 lik te zaten tam buna uygun, ona dikkat etmemistim.15 lik olsa hic farketmeyebilirdin.
    Konu mxm tarafından (25 Mart 2016 Saat 10:00 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 248 teşekkür aldı
    hayirli olsun. Mercedes in konfuru yeter, bende gecen hafta 2015 Model A200 aldim, ufak olmasina ragmen süper araba. Gülle gülle kullan. Resim de koyarsan sevinirim. Bakmis oluruz

Ettiği Teşekkür
    50
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben o tür sey hic farketmedim.Bosluk olabilir dreksiyonun baglantisinda, yenilemen gerekebilir.Hava basinci eger asiri az olsaydi olabilirdi ama sanirim 2.0 in altinda kullanmamisindir.

Bunu anlayabilmek icin araba dururken (motor acik kalacak) direksiyonu cok az oynat ve tekerlekler bu hareketi aninda aliyorlar mi kontrol et derim.Biraz oynattigin halde tekerler hic kimildamiyorlarsa bosluk vardir.

Edit: Eger daha önce kullandigin arabanin lastikleri bu kadar genis degildilerse sana bu fark o sekilde etki de edebilir, yolu hissetme bende de var, özelikle yol arabalarin cok ezdigi yerlerde 'Rillen" olusturduysa.Bunlar her zaman gözle görülemiyorlar ama varlar ve aynen yazdigin sey olusur.17 lik te zaten tam buna uygun, ona dikkat etmemistim.15 lik olsa hic farketmeyebilirdin.
    yarin bunu bir denerim ama sorun var gibi normal olmamasi gerek bunun.onceki aracin lastikleri 205 50 r16 diydi onda oyle birsey yoktu.sanirim rot ayari felan yapilmasi gerekiyor ,almacasi auswuchten oluyor galiba emin degilim.yol boyunca agir araclarin asfaltta biraktigi cukurlar normal ama bozuk yolda direksiyonun donmesi normal degil sanirim
    Konu erhan__79 tarafından (25 Mart 2016 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)