Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2997 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Emekli ve Kesin Dönüs

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Arkadaslar konu yine yanlis yere gidiyor yilmaz 68 verdigi bilgiler ,yaniltmasin o benim hemserim 68 ,ama yanlis anlamasin
    1. Bir kisi resmi olarak 6 aydan fazla bir yil icerisinde almanyadan ayrilirsa izinsiz olarak yada ben bilmedim diyerek almanyadaki bütün haklarini ihlal eder ( is sinir disina kadar gider )
    2. Almanyadan izin alarak ayrilirsa bu konuda bilgim yok .
    3. Bir kisi 6 aydan fazla türkiyede kalirsa türkiyede vergiye tabidir ,almanya da vergiye tabi degildir
    4. Almanya da vergiye tabi olmamak ancak ülkede 6 aydan az kaliniyorsa o zaman mümkün .
    5 . O zamanda bütün hak ihlali oluyor

Benim bildiklerim böyle dir icimizde gercekten daha bilgili olan arkadaslar vardir onlarda daha detayli anlatabilirler
    Ben kendi adima risk alirim 1 yilda kalirim yurtdisida yapsalar bu saaten sonrasi önemli degildir demek sadece beni baglar ,ama baskalarini yanlis yönlendirmemis olurum , onun icin uyarmak istedim
    bir de ben almanyadan emekliyim yasim 50 türkiye ye dönenlere sunu tavsiye ederim reklam yapmak degil amacim DKB bankasi bu konuda cok iyi visa card veriyor onunla türkiyedeki bütün otomatlardan para cekebilirsiniz bir cogunda € olarak cekibilirsiniz güzel yani hic bir kurus masraf yok .
    Konu haveri68 tarafından (06 Mart 2016 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)