Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3253 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dortmund daki Festi Ramazan

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    17 mesaja 37 teşekkür aldı
    Ben Duisburgda kaliyorum.Arada gezme amacli iftardan sonra Merkez cami nin oraya gidiyorum.Park icin biraz dolasin.300-500m de bulursunuz.Sadece degisik bir havasi oluyor.
    Yoksa Ramazanmis festivalmis.Bence hikaye.Oralar artik sadece ticaret amacli.Mekan paralarida cok ucuk.Satis fiyatlarida cok ucuk.Disarda gidip iftar yapacagim diye giderseniz rezil olacaginiz kesin.Ne sira gelir.Nede rahat oturacak yer bulabilirsiniz.Caminin altindaki kisim nasil bilmiyorum.Rezervasyon yaptirilirsa iyi olacagi kanaatindeyim.

Gelelim Dortmund a.Birkac gün önce komsum misafirlerini alip gitmis.Ne iftarlik alabilmisler ne sahurluk.Cok kalabalik ve sira gelmiyor dedi.Fiyatlar cok ucukmus.Kisacasi paranla rezil olcaksan git dedi.Yakinda kalanlar icin gezme amacli iyidir.Yoksa Festi ramazan müsteri cekmek icin güzel isim.Gerisi sadece ticaret.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye akdenizli33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    30 mesaja 46 teşekkür aldı
    [QUOTE=knylm;154370]Ben Duisburgda kaliyorum.Arada gezme amacli iftardan sonra Merkez cami nin oraya gidiyorum.Park icin biraz dolasin.300
    ardasim ben hagenden kaliyorum cumartesi duisburgta isim var bana bir diyanet camisi varmi tavsiye edecegin iftar veren

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    [QUOTE=akdenizli33;154372]
    Alıntı knylm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Duisburgda kaliyorum.Arada gezme amacli iftardan sonra Merkez cami nin oraya gidiyorum.Park icin biraz dolasin.300
    ardasim ben hagenden kaliyorum cumartesi duisburgta isim var bana bir diyanet camisi varmi tavsiye edecegin iftar veren
    https://www.ditib-du.de/index.php?op...id=1&Itemid=94

Hocam Duisburgdaki Ditibe ait Camiide iftar ki$i ba$i 14 Euro, Telefon edip rezarvasyon yaptirmaniz lazim.
    Restauranti var orada iftar veriliyor yemekleride lezzetli ve doyurucu cokda ho$ bir ortam var,
    iftardan önce Semazen ve ilahi grubu geliyordu , bu sene varmi bilmiyorum daha gitmedim.
    Di$arida meydanda Car$i var orayida gezebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)