Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2987 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 129 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beceriksizler Ailesinden Tedavi gören Arkadasimiz Guerel

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Nereden
    Hannover
    Ettiği Teşekkür
    14
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı orhan-sude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@Guerel Arkadasimiz, Graphic Design (Photoshop) Bölümünde Ustamiz

rahatsizlik nedeniyle Kemoterapi görüyor, demin kendisiyle yazistim,

birkac'Gün önce rica etmistim kendisine, Arkadasimin Resmini düzeltmek icin,

haber alamayinca ayni Bölümden @femo Ustaya rica edip sagolsun hemen yardimci oldu.

(burdanda tekrardan @femo Ustaya bu Resim calismasindan dolayi cok Tesekkürler)

ne Mutluki böyle Ustalarimiz var bu güzelim Forumumuzda

@Guerel Ustamiz simdi yazincada, neden gec yazdigini bildirdi ve suan Hastanede oldugunu yazdi

ve sagolsun Hasteneden cikar cikmaz rica ettigim Resime yardimci olmak istedi..., yeterki iyi ol Ustam.

Allah yardimcin olsun, Allah acil sifalar versin @Guerel Usta.

Dualarimizi eksik etmiyelim Arkadaslar, biz bir Aileyiz.
    ÖZbeceriksizler

Saygilarimla
    kardesim kendisi ile görüsüyorsaniz ben bioenerji uzmaniyim hücre yenileme ve vucuttan tümörü yok etme konusunda uzmanim bir cok kanser hastasini avrupada tedavi ettim allhin izni ile internetten bioenerji uzmani önder özcan diye bütün videolarimiza bakabilirsiniz saygilar

2. AcquirE üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı AcquirE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim kendisi ile görüsüyorsaniz ben bioenerji uzmaniyim hücre yenileme ve vucuttan tümörü yok etme konusunda uzmanim bir cok kanser hastasini avrupada tedavi ettim allhin izni ile internetten bioenerji uzmani önder özcan diye bütün videolarimiza bakabilirsiniz saygilar
    bu tip seyler kusura bakma ama cok ters seyler bioenerji ne ? bio enerji bana gore psyhateristin yapacagi isi yapan kusura bakma ama uc kagiti benim gozumde bioenerji denilen sey zaten insanin kendi kudreti cabasidir gurel arkadas gibi insanlarin boyle seylerle ugrasicani sanmiyorum zaman kaybetmeden baska ise yaramayan para tuzagidir boyle seyler kusura bakma benim dusuncemem bu bu kadar doktorlar tip bosunami okuyor yada bu tip dunyasi yalanmi? boyle seylere basvurulur tumoru yok etme filan bir nevi doktorun yapacagi isimi ustleniyor .

5. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tip seyler kusura bakma ama cok ters seyler bioenerji ne ? bio enerji bana gore psyhateristin yapacagi isi yapan kusura bakma ama uc kagiti benim gozumde bioenerji denilen sey zaten insanin kendi kudreti cabasidir gurel arkadas gibi insanlarin boyle seylerle ugrasicani sanmiyorum zaman kaybetmeden baska ise yaramayan para tuzagidir boyle seyler kusura bakma benim dusuncemem bu bu kadar doktorlar tip bosunami okuyor yada bu tip dunyasi yalanmi? boyle seylere basvurulur tumoru yok etme filan bir nevi doktorun yapacagi isimi ustleniyor .
    bencede yok bio terapiymiş yok bitkisel terapiymiş hepsi zaman kaybı
    yıllar önce ne hokkabazlar çıktı zakkumla kanseri tedavi ediyorum diye milleti uyutmaya kalktılar

belki Bioterapi nin hasta üzerinde bir psikoljik etkisi olabilir .. hasta kendini daha iyi hissedebilir
    ama tedavi konusunda biraz geri durmak lazım hatta tümör ü yok ettim demek çok büyük bir iddaa

7. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)