Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2950 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dügün salonu acmak

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama bu isi kesinikle herkeze tavsiye ederim. benim imkanim olsan hemen bu isi yapardim....

usta haklisinda

ama bu isi yapanlarinda 90% Haram Kacak Kayitdisi Paralarini yikama amacli yapiyor

öyle 700.000 - 1.000.000 Euro gibi parayi Helal kazanan yada kazanmis birisi

kolay kolay o ise yatiramaz , yatirmak icinde Mangal gibi yürekten haric Popo gerek

bir bakin bu islerle ugrasan kisiler hangi Branjlardan geliyor önceden neler yaptilar

iclerinde cok cok Nadir Helal Para ile bu ise baslayan var , bakin yok demiyorum cok az diyorum

bugün kolay kolay hic bir Banka bu Rakamlari Kredi olarak vermez ve yastik altindada kac kisinin Helal kazanilmis 1 Milyona yakin parasi vardir ?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Tamam dogru bu konuda da haklisin uzunköprü abimiz ben detail lere girmiyorum. bu araba alis satisi olsun dügün salonu olsun.... pesin para olan yerde sende biliyorsun neler dönüyor.

cok büyk paralar dönüyor. onun icin yukarida kibar kibar bak ne yazdim ""cevren olacak"" bu demek bu isin icinde harac alanlarda var... ve burada da detail lere girmekde istemiyorum. bu sirketlerin bir tane salonu yok. hem salonlari var hemde cogunun spielhalle sincirleri var !

salon sahibi örnek ayda 100.000 Euro salondan umsatz yapiyor ama bu salon sahibi icin trinkgeld gibi birsey asil parayi baska yerden yapiyor.

Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta haklisinda

ama bu isi yapanlarinda 90% Haram Kacak Kayitdisi Paralarini yikama amacli yapiyor

kolay kolay o ise yatiramaz , yatirmak icinde Mangal gibi yürekten haric Popo gerek

bir bakin bu islerle ugrasan kisiler hangi Branjlardan geliyor önceden neler yaptilar

iclerinde cok cok Nadir Helal Para ile bu ise baslayan var , bakin yok demiyorum cok az diyorum

bugün kolay kolay hic bir Banka bu Rakamlari Kredi olarak vermez ve yastik altindada kac kisinin Helal kazanilmis 1 Milyona yakin parasi vardir ?
    Konu Osmanbey34 tarafından (22 Ekim 2017 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam dogru bu konuda da haklisin uzunköprü abimiz ben detail lere girmiyorum. bu araba alis satisi olsun dügün salonu olsun.... pesin para olan yerde sende biliyorsun neler dönüyor.

cok büyk paralar dönüyor. onun icin yukarida kibar kibar bak ne yazdim ""cevren olacak"" bu demek bu isin icinde harac alanlarda var... ve burada da detail lere girmekde istemiyorum. bu sirketlerin bir tane salonu yok. hem salonlari var hemde cogunun spielhalle sincirleri var !
    ama sunu söyleyem

kenarda bir kac milyon kayit disi param olucak bende bu isi yapardim

3-5 sene icinde 10 milyon euro yikar temize cikarir insan istedikten sonra

vallah ben sunu söyleyem bu branj zor bri branj

helalinden parasini kimse kolay kolay yatirmasin

tarla arsa ev daire satip bu ise yatirmasin

tepe takla gitme cok kisa bir sürede cok basit bu islerde

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    azcikda ben yazayim dügün salonu icin...
    bencede dügün salonlarinin fiyatlari normal,1000 kisi yemekli-müzikli egleniyor.20bin Euro salon tutsa, adam basi 20€ cok normal.
    ben frankfurt yakinindayim, eschborn'da güzel bir dügün salonu vardi kapandi, 700-800 kisilik bir dügün 20bin euro. sahipleri baska salonun insaatina basladi,insaat bitmeden 1 senelik dügün rezervasyonu aldilar,dügün fiyati zamlanmasina ragmen.
    hattersheim'e yeni dügün salonu yapildi,yeri güzel,salon sahane,lüks, otel-salon-restoran komple beraber. sahibini taniyorum,milyonlarca euro harcadim dedi,müsaade almak icin cok calismis ve masraf etmis.sadece feurwehr'in istedigi yangin alarm sistemi icin 100bin euro harcamis. 1000 kisilik dügün icin 30bin Euro istiyor.
    20-30bin euro verip salon tutan insanlari taniyorum,kesinlikle maddi durumlar uygun degil,ama insan evlenirken iyi bir salon istiyor,bu salonlara ihtiyac bitmez.
    20-30bin euro para istenecek bir dügün salonu acmak istiyorsaniz 1 milyon euro paraniz olacak.
    dügün salonu isi disardan bakildigi gibi basit degil,bir dügüne 20-30bin euro isterseniz, belli bir kalitede sunmaniz gerekir, haftanin iki günü calisacak mutfak-garson gibi dügün salonu elemanlarini bulmak sorun, zaten bu isi yapanlar aile olarak calisiyor.
    benim 1 milyon param olsa, ben dügün salonu acmam mesala insaat isiyle ugrasirim, almanyada arsa alirim,ev yapar satarim.
    dügün salonuna yatirdigin para kac senede geri gelir? 1 milyon harcasan, en az 5 tane rheinhaus yaparsin-satarsin, 1 senede 1 milyonun,1,5 milyon olur.

Üye fantomas99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    7
    26 mesaja 47 teşekkür aldı
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta haklisinda

Büyüklerimiz bosuna dememisler, "Cok para olunca ya zinaya, ya binaya " gidermis.

7. fantomas99 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    9
    4 mesaja 10 teşekkür aldı
    Senin kaldığin yerde Düğün Salonu eksikliği varsa, birazda iş tecrüben varsa Bu işlere gir.

Benim kaldığım yerde 4 Düğün Salonu var, 1 sene öncesi dolu. Adamlar Caylar Kahveler ile köşelik...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)