Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2964 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oglani sunnet yaptircam ama

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Arkadaslar, ucuza getirecegim diye birsey söy konusu olamaz! Her insan ilk önce evladinin sagligini düsünür. Ancak su gercegide göz ardi etmemek gerekiyor. Mesela, Almanya´da sünnet ücretleri genel itibari ile 200-250 EUR arasinda degisir! Ancak bir doktor, kalkip senden 400-500 EUR istiyorsa, kimse kusura bakmasin resmen kazikdir bu!!!

Ben oglumu gecen sene Mannheim´da Filistin´li Urolog Dr. med. A. Barhoum yaptirdim... Ücret olarak 250,- EUR ödedim ve full narkoz yapmadan yapti. Inanin bana cok memnun kaldim. Oglum, 1 haftalikken danismaya gittik ve bana dedigi su sekilde idi:

Bir erkegin en iyi sünnet olma yasi 1 aylikken dir. Islam dünyasinda sünnet sadece Türkler´de 4-5-6 yaslarina kadar bekletilir. Diger milletlerin tamami dogumdan sonra 1-3 aylik zaman sarfinda sünnet yaptirir. Bu kadar erken yaptirmanin avantaji, bebek sadece anne sütü ictigi icin, idrari bir nebi ilac funksiyonu görüyor... Bende oglum 4 haftalik iken yaptirdim. Inanin bana sünnetten 4 gün sonra zannedersinki hicbirsey yapilmamis! O kadar cabuk iyilesti...

2. gentlement üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)