Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3251 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı deoyna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamin aleyküm arkadaslar konuyla ilgili olarak bende birsey sorayim 18 senelik bir beraberligin ardindan nasipse 7 inci ayda TR ye ankara ya kesin dönüs yapiyoruz insallah elimizden geldigi kadar butun islemleri halletdim sayilir fakat bazi yapilmasi gereken eksiklerimiz var hala insallah yetistirmeye calisacagim.Sizlere sorum burdan kesin dönüs yaparken yabancilar polisine bildirmemiz gerekiyormu acaba yoksa hic bir haber vermeden 6 ayda bir giris cikis yapmak mi daha mantikli ? Ben kendim 2 sene boyunca burdaki hakkimi öldürmeyi dusunmuyorum esim ve cocuklar zaten alman vatandasi onlar sadece burdan kendilerini abmelden edecek ben birda arkadasin evinde anmelden birakacam . Bir de diyer bir soru benim 14 senelik kesintisiz calismisligim var is yerine anlasmali cikis verdik burdan bu 14 sene yatirmis oldugum arbeitlos parasi icin gitmeden kendimi arbeitslos olarak melden etsem türkiye de olmama ragmen 2 sene arbeitlosuns geld alma gibi bir durum varmi bilgisi olan arkadaslar varsa paylasirsa sevinirim.Egerki böyle bir imkan varsa ilk asamada turkiye de isleri yoluna oturtana kadar cok guzel olur yapacaginiz yorumlarinizi bekliyorum
    issizlik parasi (arbeitslosengeld)is ararken ev kiran gelir giderlerin odensin aksamasin diye verilir izin yapan insana niye versinler sen Bastian calismiyacagini beyan et aninda odemezler zaten sende kalkmisin ben kesin donus yapiyorum iki senelik issizlik param diyorsun ben 28 senedir kesintisiz calisiyorum su an issiz kalsam iki seine garanti parammi oluyor?Boyle seymi olur hemen ertesi gun beni Liesing firmaya yollarlar sen kesin donus arti pesin iki senelik para iyisin valla kolay gelsin ha unutmadan sen eminmisin kesin donus yapicagindan?sen saniyorum uzun sureli izin yapmak maksatin saygilarimla kolay gelsin.

2. 4 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)