Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3244 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    cevabin icin tesekkurler kardes benim aklimda macera yada acaba gibi birsey yok biz ömrümüz yeterse gerikalan zamanimizi türkiyede gecirmek istiyoruz ev ve is konusunda sikintimiz yok rabbim saglik verdikce calismya niyetimiz var sen benim sorumu yanlis anlamissin ama gene de tesekkurler

2. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı deoyna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevabin icin tesekkurler kardes benim aklimda macera yada acaba gibi birsey yok biz ömrümüz yeterse gerikalan zamanimizi türkiyede gecirmek istiyoruz ev ve is konusunda sikintimiz yok rabbim saglik verdikce calismya niyetimiz var sen benim sorumu yanlis anlamissin ama gene de tesekkurler
    arkadasim bende sana tesekur ederimde sen temelli donuyorum diyorsun herseyi kundigen yaptim diyorsun anmeldungumu tanidigin evine yaptim diyorsun arbeitslos parasini nasil alicagini ariyorsun yanlismi bunlar benmi uyduruyorum simdide Allaha sukurler olsun herseyim var diyorsun bunun icin dedim sen eminmisin donmek istediginden saygilarimla kolay gelsin.

4. 4 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)