Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3248 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Kim ne derse desin dusunurse dusunsun uzerine para verseler izin haric ben turkiyeye gitmem hayatimdan son derece memnunum.Multeci konusu derseniz bugun Türkiye daha batagin icinde yasam kalitesi saglik derseniz paraniz varsa turkiyede yasarsiniz iki kopru yapildi diye Türkiye saha kalkmadi parayla kullaniyorsun kazanc konusu yasam standartinin ucte birini kazaniyorsun 70 yillardan ne degismis cok sey degismis soyleyim turkiyenin ici is sahasi yani ticarethaneye dondu degismeyen tek sey var insanlarin genel tuketim ihtiyaclari ve kazanclarindaki miktar et ucuzmu? ekmek ucuzmu? herkez esit muamele goruyormu? mahkemelerde hakkini alabiliyormusun? insanlar bir birine anlayisla karsilayabiliyormu? trafikte rahatlikla ilerleyebiliyormusun? evinden ciktiginda sag saglim Eve donecegini biliyormusun? balkonuna ciktiginda rahatca kursun sekmeden icin rahat sekilde oturabiliyormusun? Dana cok sorular sorunlar var bunlar olmadigi surece donmenin Türkiye ilerledi sahladi demenin bir faydasi yok.Bir tek ezan sesine iki kopru yapildi alkis kiyamet karmasaya gitmek kendinizi cezalandirmak istiyorsaniz Kong degisir arkadaslar aklinizi basiniza toplayin iyi dusunun davulun sesi uzaktan bizlere gercekten hos geliyor ama velakin hicte oyle degil.Arkadasin birisi Burda yazmisti ben geldim temelli hersey guzel filan arkasindanda cocuguna saati 80 TL den okul kursu aldigini ya arkadaslar turkiyede adamlar butun gun yuz lira icin 10 saat calisiyor bumu gulluk gulistanlik ? kopru yapildi alkis kiyamet ilk UC gunu bedava Millet yigildi bir hafta sonra kimseler gecmez oldu 88 TL gecis bu millete hizmet degil kendine dukkan acmaktir.Bizim gurbetci takimida turkiyeyi ilerliyor buyuyor saniyor ben bu gibi seylere guvenerek hayatta gitmem dikkat edin et fiyatlarina zaten normalde zam geliyor devamli allahin Rahmetindenmidir bilinmez ramazanda extra zam gelir? hayret degilmi acin youtubeyi Eski 80-90 yillarin tiyatrolarina bir goz atin bu gun hic bir seyin degismedigini tam aksine herseyin elinizden alindigini goreceksiniz.Donmek isteyenlerin yolu acik olsun.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)