Hotelin Turlari zevkli oluyormu? Kendime Türkiyemde turist muamelesi yapilmasini istemiyorum acikcasi... Internetten buldugum cok güzel ve "gizli" koylar varmis, Alanyada, Antalyada, Side´de vb. oralari mutlaka görmek istiyorum, ve oralara arabasiz ulasim zor olsa gerek...

Hotelin tadini bende cikarmak isterim tabiki, ama Hotele kitlide kalmak istemiyorum. Büyük ihtimal kiralicam arabayi Havaalanindan. Izmire ic-hatlar bileti aldim bile, yoksa senin önerdigin yoldan giderdim, aklima yatti yani

Antalya, Alanya, vb yerlerde mutlaka görmelisin, gitmelisin diyeceginiz yerler varsa, lütfen paylasin benimle

Alıntı moonrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardesim harika otelin var orda tatilini yap, bir yere gideceksen taksi vb kullan !
Antalya garajindan Alanya Otobüsleri var Oteline gidersin, veya taksi kirala.

Tatil biterken araba kiralarsin etrafi gezersin, veya otelden turlar olur onunla gidersin.

Oteldeyken kapinin önünde kiralik arabanin durmasina hic gerek yok)

Izmir'e ucakla gidiyorsun galiba, ben senin yerine olsam arabayi o zaman kiralardim, Antalya, Kemer, Kas, Fethiye, Dalyan, Marmaris, Bodrum üzerinden sahilden araba ile gezerek Izmir'e giderdim, görülecek o kadar cok sey varki!