Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2931 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alanyada 8 gün Hotelde Tatili, araba kiralamak mantiklimi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    82 mesaja 162 teşekkür aldı
    Kardesim harika otelin var orda tatilini yap, bir yere gideceksen taksi vb kullan !
    Antalya garajindan Alanya Otobüsleri var Oteline gidersin, veya taksi kirala.

Tatil biterken araba kiralarsin etrafi gezersin, veya otelden turlar olur onunla gidersin.

Oteldeyken kapinin önünde kiralik arabanin durmasina hic gerek yok)

Izmir'e ucakla gidiyorsun galiba, ben senin yerine olsam arabayi o zaman kiralardim, Antalya, Kemer, Kas, Fethiye, Dalyan, Marmaris, Bodrum üzerinden sahilden araba ile gezerek Izmir'e giderdim, görülecek o kadar cok sey varki!

2. moonrise üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Hotelin Turlari zevkli oluyormu? Kendime Türkiyemde turist muamelesi yapilmasini istemiyorum acikcasi... Internetten buldugum cok güzel ve "gizli" koylar varmis, Alanyada, Antalyada, Side´de vb. oralari mutlaka görmek istiyorum, ve oralara arabasiz ulasim zor olsa gerek...

Hotelin tadini bende cikarmak isterim tabiki, ama Hotele kitlide kalmak istemiyorum. Büyük ihtimal kiralicam arabayi Havaalanindan. Izmire ic-hatlar bileti aldim bile, yoksa senin önerdigin yoldan giderdim, aklima yatti yani

Antalya, Alanya, vb yerlerde mutlaka görmelisin, gitmelisin diyeceginiz yerler varsa, lütfen paylasin benimle

Alıntı moonrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim harika otelin var orda tatilini yap, bir yere gideceksen taksi vb kullan !
    Antalya garajindan Alanya Otobüsleri var Oteline gidersin, veya taksi kirala.

Tatil biterken araba kiralarsin etrafi gezersin, veya otelden turlar olur onunla gidersin.

Oteldeyken kapinin önünde kiralik arabanin durmasina hic gerek yok)

Izmir'e ucakla gidiyorsun galiba, ben senin yerine olsam arabayi o zaman kiralardim, Antalya, Kemer, Kas, Fethiye, Dalyan, Marmaris, Bodrum üzerinden sahilden araba ile gezerek Izmir'e giderdim, görülecek o kadar cok sey varki!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)