Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2945 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ilk maaş 1.507,95 göründü normal mi arkadaşlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı misterno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1999 oncesi butun gunler ayni sekilde fiyatlandiriliyor

ister 1980 ler ister 1995 farketmiyor

Siz simdiye kadar gordugum en yuksek yurtdisi borclanmasi vasitasiyla alinmis emekli maasini aliyorsunuz

ben mesela benimkini merak ediyorum. 1993 ile 2006 arasi borclandim. Yani yarisi 99 oncesi yarisi sonrasi benimki kac olur acaba?

TR de asgari ucreti hizla yukseltiyorlar zannediyorum 1200 falan alirim bilenler varsa bi el atsin.
    iyi günler sayın misterno, öncelikle verdiğiniz borçlanma formunda "borçlanma tarih aralığı" yazdınız mı? "tr de sigortalılığınız" var mı? varsa "hangi tarih"? bunlar ilk başta önem arzediyor. sonra ne kadardan borçlandınız asgari düzeyde mi? ve şu an ki yaşınız? bütün bunlar maaşa etkendir.
    bu arada bizim maaşa itiraz edecektim ama siz, borçlanmada "duyduğum en yüksek maaş" deyince şu an vazgeçmiş durumdayım.teşekkürler.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    https://t.me/pump_upp
    Ettiği Teşekkür
    0
    28 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı alena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler sayın misterno, öncelikle verdiğiniz borçlanma formunda "borçlanma tarih aralığı" yazdınız mı? "tr de sigortalılığınız" var mı? varsa "hangi tarih"? bunlar ilk başta önem arzediyor. sonra ne kadardan borçlandınız asgari düzeyde mi? ve şu an ki yaşınız? bütün bunlar maaşa etkendir.
    bu arada bizim maaşa itiraz edecektim ama siz, borçlanmada "duyduğum en yüksek maaş" deyince şu an vazgeçmiş durumdayım.teşekkürler.
    alena

borclanma tarih araligi sizin elinizde olsa dahi Almanyada ilk calismaya baslama tarihi oncesine gidemiyorsunuz.
    Yurtdisindan borclanarak duydugum en yuksek maas ama kimbilir belki daha da yuksekleri olabilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)