Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2926 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyadan ev satın almak icin verilen yardim hakkinda bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    80
    67 mesaja 87 teşekkür aldı
    Alıntı redbull911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o 50.000 Alan arkadasin sana yardim etmedimi nerden almis nasil almis sana söylese bizde bilgilenirdik Burda,ben almanyada faizsiz bir Kurus para verilecegine inanmam kesin görmeden.
    öyle kesin konusma arkadasim arastirinca vede sartlar uyuyorsa almanyada bazi imkanlar oluyor, ben sahsen 2001 senesinde kfw den modernisierung und energiesparmassnahme adi altinda senelik 0,5% ve alinan kredinin yarisini ödedikten sonra 0,25% bearbeitungsgebühr karsiliginda 47 000 euro aldim ve o zamanlar banka faizleri 5.5 - 7 % idi

2. iso98783 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı iso98783 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle kesin konusma arkadasim arastirinca vede sartlar uyuyorsa almanyada bazi imkanlar oluyor, ben sahsen 2001 senesinde kfw den modernisierung und energiesparmassnahme adi altinda senelik 0,5% ve alinan kredinin yarisini ödedikten sonra 0,25% bearbeitungsgebühr karsiliginda 47 000 euro aldim ve o zamanlar banka faizleri 5.5 - 7 % idi
    KfW-Bank veriyoir vermesine de belirli kurallara uyman gerek veya beilirli şartlari yerine getirmen gerek ...mesela galirin yüksek olmaması gerek
    veya dediğin gibi modernisierung und energiesparmassnahme kurallarına uyman gerek

Yeni Üye yilmazg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    330
    8 mesaja 14 teşekkür aldı
    %0,5 faizle veriyor stadt krediyi ama öyle cok seyler istiyorlarki, ben evi aldiktan 1 yil sonra pes ettim banka kredisi de uygun oldugu icin bankadan % 1,77 faizle ev kredisi aldim. Bu arada olan bir yil boyunca ödedigim % 6 kisa vadeli krediye verdigim paraya oldu. Stadt Köln Förderung icin Energie Ausweis ve % 16 Eigenkapital sart kosuyor. birde yaptirdigim bütün sigortalari iptal ettirmem gerekti (VWL, Altesversorge), kredi ile satin aldigin herseyi bildirmen lazim vs.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)