Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2913 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Banka kredisi ile araba almak banka sorun yapiyor

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Nereden
    Welt
    Ettiği Teşekkür
    246
    29 mesaja 59 teşekkür aldı
    almanyada araç sahibi ben isem, araç sigortası başkasının adına nasıl olabilir. 2. mesajda böyle bir şey yazmış beyefendi bence yanlış biliyor. yada almanyada kanunlar yanlış işliyor. TÜRKİYE'de böyle bir şey olamaz yasak araç kiminse araç sigortasıda onun adına olmalı. Şimdi asıl konuya dönelim 1. mesajda beyefendi bankanın yanlış karar verdiğini yazmış neymiş bankayı ilgilendirmez aracı satın aldığı beye kendi parayı verecekmiş. banka neden ödeme yapmamış. tabikii yapmayacak bende banka olsaydım ödeme yapmazdım. araç kredisi araç alıcı şahıs adına kredi verir. başkasının adına olurmuki asla olamaz aslında böyle bir teklifte bulunmak bile suç. varya bizim TÜRKLER dünyanın neresine giderse gitsin orayı bozar kardeşim bozar.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,435 mesaja 9,773 teşekkür aldı
    Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almanyada araç sahibi ben isem, araç sigortası başkasının adına nasıl olabilir. 2. mesajda böyle bir şey yazmış beyefendi bence yanlış biliyor. yada almanyada kanunlar yanlış işliyor. TÜRKİYE'de böyle bir şey olamaz yasak araç kiminse araç sigortasıda onun adına olmalı. Şimdi asıl konuya dönelim 1. mesajda beyefendi bankanın yanlış karar verdiğini yazmış neymiş bankayı ilgilendirmez aracı satın aldığı beye kendi parayı verecekmiş. banka neden ödeme yapmamış. tabikii yapmayacak bende banka olsaydım ödeme yapmazdım. araç kredisi araç alıcı şahıs adına kredi verir. başkasının adına olurmuki asla olamaz aslında böyle bir teklifte bulunmak bile suç. varya bizim TÜRKLER dünyanın neresine giderse gitsin orayı bozar kardeşim bozar.
    arkadaşım sanırım Türkiye den giriyorsun

Almanya da araç sahibi ve sigorta sahibi değişik olabiilir bunu yönetmelilikler izin veriyor ..

4. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Aliharbiye geçen bağkura vergi borçlarından kendi yaptığın hatalardan dolayı şikayet ediyordun.kredili arabayı nasıl alabildin?Kusura bakma gereksiz şikayet ediyorsun sanki almanyada bedavamı????herkezin arabayamı bindiğini sanıyorsun????dünyada kuraldır imka nın varsa binersin yoksa binemezsin.......
    Konu tolgahamburg tarafından (22 Mayıs 2016 Saat 03:04 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Nereden
    Welt
    Ettiği Teşekkür
    246
    29 mesaja 59 teşekkür aldı
    beyefendi her zaman söylüyorum. yaşam her yerde zor koşullara sahiptir diye. evet halen şimdiye kadar bağ-kura yaklaşık 100 bin lira borcum var. ve bağkura borcum var diye araba alamazmıyım. tabikide alacam. bağkur dışında hiç bir allahın kuluna borcum yok. bağkura borcum var diye ölüyümmü. yıllardan beri deli gibi çalışıyorum, öldükten sonramı arabaya binecem beyefendi. yapmayın ya allah aşkına. hayatımda ilk defa sıfır alaba aldım. aldığım araçtan şimdiye kadar, çalıştıklarım karşılığında 6-7 araba almış olmam lazım. yeri gelirse aracı satar bağkuru yatırırım. yarın ne olacak belli değil. allah hepimizi kötülüklerden korusun selametle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)