Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2916 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede Hesap actirmak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    526 mesaja 1,106 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2010'da Türkiyeden ev aldim,elektrik-su-gaz parasini otomatik ödeme ile ödemek icin, islem parasi yok diye Bank Asya'da hesap actirmistim. gercektende hic islem parasi almadilar, bu sene yazin izine gittigimde bankanin kapatildigini gördüm,biraz paramda vardi hesapda, galiba paramda gitti.
    Finansbank ,Kuveyt Türk , Albaraka Türk Bankası, Türkiye Finans Bankası bunlarda islem parasi yok diyorsunuz, bunlar nasil bankalar? bunlarida kapatmasinlar sonra?
    arkadaslar konuyu lütfen baska yere cekmeyin, ben sadece islem parasi olmayan bankayla ilgileniyorum.
    Dostum, bank asya nin durumu burada üzerinde konusamayacagimiz sekil siyasi bir durum, ayrica türkiye sinirlari icinde hizmet veren bankalarindaki mevduatlarin 100.000 TL ye kadar olan kismi TMSF tasarruf mevduati sigorta fonu kapsaminda sigortalidir paran yanmaz alirsin. Ayrica bircok bankalar birden fazla otomatik ödeme talimatlari olan müsterilerindende hesap isletim ücreti almiyorlar, gördügüm kadariyla senin ödemelerin var bu durumu müsteri temsilcinle bir degerlendir derim.
    Finansbank in subesiz online bankaciligi olan enpara.com da isletim ücreti yok Finansbank in kendinde var yanlislik olmasin, ayrica hesap isletim ücretiyle ilgili bir mahkeme karari ciktigindan beri bankalarin bircogu bu ücreti hesaptan kesmiyorlar sanirim yargitay karari bekleniyor, bekleyip görmek lazim.

2. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)