Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2908 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 360€ 1 puan ve 1 ay sürme yasagini paraya cevirme

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

360€ 1 puan ve 1 ay sürme yasagini paraya cevirme

Slm arkadaslar bu konuyu is arkadasim ricasi üstüne actim , gecenlerde basina bir olay geldi ve benden bu konuyu buraya acip sizin önerilerinizi bilmek istedi———
    Resimdeki yolda arkadas lkw ile lastikciye ön lastikleri degistirmeyegiderken, arabasinda olan bir arizdan ötürü lkw gaz yemez oldu lkw lkw 15-20 km hizla gidebiliyormus , oda lastikciye 1000,1500 metre kaldigi icin , arizaninin ne oldugunu bildigi icin lastikcide hallederim diye yolda soll seritte gidiyormus , resimdeki lambaya yaklasirken lambaya 10-15 metre kalana kadar baktim yesildi diyor , yolluma soll seriten devam ettim diyor 300-350 metre ilerdeki lambada dururken yanina bir arac gelip , arkada senin yüzünden kaza oldu dedi , oda geri dönüp olay yerine gelmis , kaza yerinde üc arac duruyormus , ikisi bir birine arkadan girmis ücüncü arac görgü sahidi, olaya karisanlar sen kirmizdan gectin bu yüzden kaza oldu demisker , oda demiski ben yesilde gectim ama lkw deki arizadan ötürü lambayi yavas gectim, lkw in önü belki yesilden sariya gecerken gecmistir arkasi ve Anhänge si belki kirmizida gecmistir demis , adamlar yok biz lambayi gördük demisler , arkadasl demiski siz lambada dururken , karsi tarafin lambasinami yoksa sizin önünüzdeki yani sizin icin yanan lamabayami bakiyorsunuz , normalde herkes kendisi icin yanan lambaya bakar sizce dogrusu bu degilmi , kazaya karisan öndeki arac bana yesil yandi bende kalkis yapip sol serite girmek isterken solumdaki lkw yi fark ettim frene bastim , frene basinca arkadaki arac bana arkadan vurdu demis polise , polisin dedigi lkw belki saridan gecmis olabilir ama lkw uzun oldugu icin tamami lambadan gecene kadar kirmi olmustur demis , bu yüzden lkw ye kirmizidan gectigi icin ceza yazilacak , ama kazayla ilgisi yok demis , biz arkadasla bugün kaza yerine gittik , ve pkwlerin oldugu yolla gittik , pkw lerin oldugu yolda beton direk ve levhalar var bu yüzden tüm araclsrin lambalari net götmesi biraz zor beton direk ve yol levhalari biraz önlüyor görmeyi
    Konu Serseri tarafından (06 Mayıs 2018 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)