Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2877 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 86 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kiralama hakkında

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    komsum cizgiden arac kiralamisti gecen hafta izinden döndü, bolu taraflarinda otobanda iki tir carpismis biri tanker yüklü oldugundan patlamisti iki kisi yanarak ölmüstü.

haberlerde duymusunuzdur benim komsu bu olayin icinde oda o onda tirlarin önündeymis tirin patlamasiyla dagilan parcalar ve yag sivisi bunun aracin sag tarafinda degisik yerlerde hasar vermis.

neyse gelmis jandarma vss tutanaklar yazilmis cizilmis arkadasin elindeki vetragta arac pejo 301 yaziyor ama verdikleri arac fiat egea üstelik vetragda yazan plakada arkadasin kullandigi fieat eganin plakasi buraya kadar tamam ama jandarma mecbur tutanaga sizin vetragda yazani yazmam gerek demis. ( ARAC OLARAK PEJOYU YANI ) Cizgi illa fiat ega yazin demis tabi jandarma yazmamis sonra cizgideki Adem adindaki sahis olayi artik MAFYA vari agizla iste masrafi sen ödiyeceksin yoksa havalimanindan cikamazsin falann fiilann küfürlesmeler baslamis telefonda, arkadas demis benim dönüs tarihim saatim belli tek basima orda olucam gelde beni cikarma vss.. baya bi sinir stress durumlari olmus sözde cizginin TR de heryerde sübesi var hepimiz öyle biliyoruz ama olay yerine ne bi yetkili gelmis nede arkadasa yeni arac vermisler hic ilgilenmemisler ( ADEM) denen sahista firmanin yüksek sorumlularindan biriymis.

velasil kelam arkadas hava limanina araci teslim etme vakti geldiginde Adem denen telefonda MAFYA vari konusan sahsi bekliyor ama genc bi eleman göndermisler araci vermis.. TAKTiR ve yorumu sizlere birakiyorum.

2. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    25
    11 mesaja 18 teşekkür aldı
    Arkadaslar bu sene elit'den bir Symbol Dizel rezervasyon yaptirdim, 27.07 - 17.08, yani 22 gün 594 €.
    Türkiyeye ucmadan iki gün önce telefon actim sordum bakin ben iki gün sonra gecenin bir vakti gelicem hersey ok'mi benim colugumu cocugumu oralarda rezil etmeyin dedim.
    Hersey Ok araciniz hazir dediler. Tatil günü geldi catti, Izmire indik, havaalanindan ciktik, ne bekleyen var ne eden.
    Telefon actim nerede kaldiniz hani arac dedim, arkadas hemen geliyor dediler. Yaklasik 45dakika sonra geldi arkadaslari.
    Gelen genc demezmi sonra beyefendi elimizde dizel arac kalmadi size benzinli verebilirim ancak, fittirdim bir an. Verdikleri arac dökülüyor, 90000km, kaportada kusursuz yeri yok.
    Ben bu araci istemedim dedim gence, fiyatta bir kolaylik saglayin dedim, saglayamayiz dedi, tavir "ister al ister alma alicak kerizler sirada bekliyor" gibisindendi.
    Bu arada sabah 4, hanim ve cocuklar bitkin. almaktan baska carem yoktu, araci aldim icine oturdum birde ne göriyim iki tane uyari isigi yaniyor.
    Bu ne dedim araci getiren gence, onlar fazla önemli degil abi birey olmaz dedi. Hay sizin vereceginiz araci dedim nerede bozulursa kaktiririm bir kenara dedim bindim gittim.
    22 gün boyunca araca her bindigimde icimde bozulucak korkusu vardi ama allaha sükür kazasiz belasiz verdim geldim geri anahtarlarini.
    Bundan sonra asla ama asla türkiyeden hele hele elit'den arac kiralamam.
    Belki bu firmadan iyi arac kiralamis olan arkadaslar vardir ama benim tecrübem malesef cok kötüydü.

5. Azrail üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    687
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    evet benimde edindigim tecrubelere bakarsak bundan sonra 3..5 kurus neyse fazla vericem bilindik büyük firmalardan kiraliyacagim six, avis, budget vss gibi..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 654 teşekkür aldı
    Bu türkiyede araba kiralama konusunda bende sizlere Roman yazarim. Ama anlami yok, cünkü bu sistem degismez. Benden size tavsiye 3-5 Kurus fazla verin ve taninmis büyük sirketlerden kiralayin.

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    bu sene 8. kez elitten kiralicam 31 agustos 4 ekim arasi 35 gun clio hb modelini, istanbuldan aliyorum istanbulda bir sorun yasamadim ben demekki calisandan subeden subeye degisiyor gecmis olsun sizede insallah bir sorun yasamam yine cunkü 8. olcak bu.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Elitcar gayet elit gerçekten. bir kere kiraladım ve hala kiralıyorum. hatta şu anda onlardan kiraladığım araç ile dolaşıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)