Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2839 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haciz geldi ne yapmak lazim

Üye Starterbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    12 mesaja 25 teşekkür aldı

Haciz geldi ne yapmak lazim

Selam arkadaşlar arbeitsamta 18500 euro borcum var tabiki odeyemiyorum çalışıyorum, nafaka ödüyorum o yüzden odeyemedim şu an postaya mektup atmışlar bu durumda ne olacak bilgisi olan varmı selamlar

2. Sponsor Reklam
    Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,914 mesaja 156,527 teşekkür aldı
    Yapacak pek birseyin yok, birden ödeyemiyorsan Taksite baglarsin.

Merakimdan soruyorum 18500 € Borcu Arbeitsamta nasil yaptin?

4. Memoli1976x üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye xedox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    920
    69 mesaja 138 teşekkür aldı
    En kötü ihtimal Insolvenz (Kisisel iflas) basvurusunda bulunabilirsin.

Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    Ne borcu acaba?

Üye Starterbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    Nafaka borcu çalışmadığım zamanlardaki çocuklarıma ödedikleri parayı istiyorlar, şu an zaten ınsolvensteyim 3 sene oldu

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    zaten alamazlar heryerde söyledigim seyi sanada söylüyorum almanyada borclu olcaksin alacakli olmucaksin alacakli olsan parani hic bir zaman alamazsin borclu oldugundada hic bir zaman borcunu ödemezsin ödemedigin zamanda zaten bir yaptirim yok

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten alamazlar heryerde söyledigim seyi sanada söylüyorum almanyada borclu olcaksin alacakli olmucaksin alacakli olsan parani hic bir zaman alamazsin borclu oldugundada hic bir zaman borcunu ödemezsin ödemedigin zamanda zaten bir yaptirim yok
    Kanunen dedigin gibi olabilir, ama insan elini vicdanina koydumu, kul Hakki diye aklindan gecirdimi ne Kadar olursa olsun borcunu ödemesi gerek.

10. 6 kişi Antakya üyemize teşekkür etti:

Üye Memo-One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    75
    22 mesaja 48 teşekkür aldı

Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanunen dedigin gibi olabilir, ama insan elini vicdanina koydumu, kul Hakki diye aklindan gecirdimi ne Kadar olursa olsun borcunu ödemesi gerek.
    Dogru Lafa bir sey söylenmez!!!!

12. 2 kişi Memo-One üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    bazen insanın elinde olmayan sebeblerden böyle durumlara düşülüyor

sanırım arkadaşımızın yerinde kimse olmak istemez

14. 5 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    bende senin gibi dusunuyorum da dolandirici icin kul hakkimi varmis simdi burda birsuru sey söylemek istiyorum ama herkez ustune alincak diye korkuyorum, kisacasi müslümanlarin tamami degilde benim ugrastigim kiside sözde 5 vakit namazinda adam di ama adamda öyle bir dini allah korkusu varki mahkemede yuzume baka baka hakimin huzurunda benden aldigi parayi inkar etti allah korkusu sanirim, bu tip insanlarda kul hakki olmaz onu dusunen insna zaten kimseyi dolandirmaz borcuna sadik kalir

ve ben bu lafi söylerken ironi yaptim almanyanin kanunlarini herkez biliyor rahat ülke olmasa butun ilegal insanlar butun türkiyeden kacan suclu insanlar örgüt yandaslari insanlar burda olmaz almanya kucak acmazdi rahat ülke sözde ama bu ülkede en zayif sey kanunlari

16. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Hukuk yolunda insan borclardan kurtulabiliyor, ama vicdane ve kul hakkinda asla.

Starterbox arkadasim gayet iyi niyetli. Zaten insolvenzde oldugu icin bir sey alamazlar. Ama nafa cocuguna verilen birsey. Starterbox arkadasinmiz veremedigi icin devlet vermis. Ben olsam, insolvenzverwalter ile konusup, bunu 100 Euro taksite baglarim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    bende senin gibi dusunuyorum da dolandirici icin kul hakkimi varmis simdi burda birsuru sey söylemek istiyorum ama herkez ustune alincak diye korkuyorum, kisacasi müslümanlarin tamami degilde benim ugrastigim kiside sözde 5 vakit namazinda adam di ama adamda öyle bir dini allah korkusu varki mahkemede yuzume baka baka hakimin huzurunda benden aldigi parayi inkar etti allah korkusu sanirim, bu tip insanlarda kul hakki olmaz onu dusunen insna zaten kimseyi dolandirmaz borcuna sadik kalir

ve ben bu lafi söylerken ironi yaptim almanyanin kanunlarini herkez biliyor rahat ülke olmasa butun ilegal insanlar butun türkiyeden kacan suclu insanlar örgüt yandaslari insanlar burda olmaz almanya kucak acmazdi rahat ülke sözde ama bu ülkede en zayif sey kanunlari
    calanin cirpanin yalan dolan isini götürenin UYANIK, AKILLI kisi olarak algilandigi bi zamanda dürüstlük pahali mülktür ucuz iNSANLARDA bulunmaz derim isime bakarim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)