Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
usta kimse birsey uydurmamis ama sen konuya hakim olmadigin icin sen uydurmusun,,kimse yazmamis ki sesli mesaj göndermek yasak diye parali olan telefon etmek konusmak whatsapp üzeri türkiyeye yada baska devletlere her anbieteler tarifler farkli mobilcom debiteli AGB oku anlarsin
Ben uydurmadim ve konuya yeterince hakim oldugumu düsünüyorum.
1. Söyle düsünelim ; diyelimki sesli mesaj yada Whatsapp üzerinden tel actik.. Ve Debitel ve digerleri bu aramayi yada sesli mesaj i ücretlendirecekler, Peki nerden bilecek Anbieter senin ne mesaj yolladigini ? Eger bilebilir diyorsan ozaman zaten durum cok fena cünkü eger herkes herseyi bilebiliyor ise birakalim ozaman cep telefonlarini.

2. Eger ciddi ciddi istenmese Whatsapp ve diger messengerlerin kullanilmasi. bunu engelleyebilirler sayet zaten herseyi görüp biliyorlarsa.
Bu Messengerler olmasa zaten bu kadar vertrag satamazlar.

3. Kendim gercekten Hotline i aradim ve sordum , Hatta adam bile sasirdi soruya Whatsapp dan yurtdisindaki birisine sesli mesaj yollayinca bunu nasil bilebiliriz ki dedi..

Eger bana birisi Whatsapp dan sesli mesaj yolladim yada aradim ve para kestiler der ve faturalandirabilirse ben bir daha hic birsey bilmiyorum.

Sahsen benim kizima da Winsim den aldim ve oldukca da fazla sesli mesaj whatsapp dan yolluyor kuzenlerine hic daha para gelmedi..