Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2878 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ilk defa araba ile izin

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    53
    41 mesaja 62 teşekkür aldı
    1. Navigasyon icin navigon yada sygic
    2. Gittigin güzergaha göre degisir mesela Almanyada fulle sonra avusturyadan cikmadan fulle ben macardan hic almiyorum sirp da full yapiyorum ve son olarak yunanistan dan cikmadan full yapip türkiye ye giriyorum.
    3. Gidis gelis icin ben herzaman 50€ bozuk para bulunduruyorum fazlasiyla yetiyor.
    4. Otel konusunda hic tecrübem yok ben hep arabada yatiyorum.
    5. Sadece kimlik yeterli degil karayolu ile gidersen pasaport un olmasi sart.
    6. Vignette adac den avusturya ninkini alabilirsin diger ülkelerin vignette lerini ülkeye girdigin zaman alabiliyorsun zaten bazi ülkeler de vignette yok otobanlarda direk ödeme yapiyorsun.

Hayirli yolculuklar saygilar.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    35
    20 mesaja 38 teşekkür aldı
    Alıntı turgutgs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Navigasyon icin navigon yada sygic
    2. Gittigin güzergaha göre degisir mesela Almanyada fulle sonra avusturyadan cikmadan fulle ben macardan hic almiyorum sirp da full yapiyorum ve son olarak yunanistan dan cikmadan full yapip türkiye ye giriyorum.
    3. Gidis gelis icin ben herzaman 50€ bozuk para bulunduruyorum fazlasiyla yetiyor.
    4. Otel konusunda hic tecrübem yok ben hep arabada yatiyorum.
    5. Sadece kimlik yeterli degil karayolu ile gidersen pasaport un olmasi sart.
    6. Vignette adac den avusturya ninkini alabilirsin diger ülkelerin vignette lerini ülkeye girdigin zaman alabiliyorsun zaten bazi ülkeler de vignette yok otobanlarda direk ödeme yapiyorsun.

Hayirli yolculuklar saygilar.
    Arkadaslar,

lütfen kafadan bilgi verip milleti yanlis bilgilendirmeyin. Karayollarinda pasaportun sorulacagini nerden biliyorsun? Herhangi bir kaynagin var mi?

firstantepli kardesim,

Auswärtiges Amt (Disisleri Bakanligi)´ne göre Avusturya, Macaristan, Sirbistan, bulgaristan, Türkiye, Hirvatistan, Makedonya, Yunanistan ve Romanya´ya sadece alman kimligi (Personalausweis) ile giris yapilabiliyor (saydigim ülkeleri tek tek kontrol ettim).

Maksadim kimseyi kirmak degil. Forum´da bir kac yerde daha böyle vize ile ilgili hicbir kaynaga dayanmayan, tamamen icgüdüsel duygulara dayanan bilgiler paylasiliyor, bundan dolayi düzeltme ihtiyaci duydum.

Hayirli yolculuklar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)