Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2855 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 kisilik aile arabasi tavsiyeleriniz/tecrübeleriniz

Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    6 mesaja 6 teşekkür aldı

7 kisilik aile arabasi tavsiyeleriniz/tecrübeleriniz

Selamun aleykum cümleten,
    aramizda muhtemelen 7 kisinin sigacagi daha dogrusu 7 kisilik araba sahibi olan kardeslerimiz vardir.

Tecrübelerinizden yararlanmak isterim. Hangisini kullaniyorsunuz ve hangisini tavsiye edersiniz?

Bu bilgileride yazarsaniz sevinirim.

Trafige ilk cikis tarihi
    Vites: Düz vites / otomatik
    Yakit: Benzin/Dizel
    Ortalama yakit: (sehirici / sehirdisi / kombine)

Sagolun.

Saygilar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    718
    38 mesaja 65 teşekkür aldı
    Selam
    kardes ben 2007 den beri Sharan TDI kullaniyorum , 5-6 kere izin yaptim cok memnun kaldim Hamd olsun , suan 2.0tdi Motorlu Sharan var 2007 model , 6 vitesli ortalama 6L yakiyor .

4. enes67 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Simdi BMW x5 e70 var 7 kisilik , ben su an bunu kullaniyorum . Arabada cok memmunum ve cok rahat . Amma en arka 2 koltuk yetiskiler oturamaz cok dar . Benim 3 cü ve 4 numarali cocuklar yaslari 6 ile 7 yasinda olduhu icin sorun yok. Amma misal 12 yasindaki bir genc SIKISIR orda.

Birde Ford S-Max var 7 kisilik , bu aracta var idi bende , gayet bu arabada cok güzeldi , yakitti mükemmel uzun yolda 6 Litre yakiyor büyük olduhu halinde. En arka 2 koltuklara 12 yasina kadar cocuklar otura bilir. BMW nin koltuklarinda birazdaha genis ve yer var .

Egerki sizin cocuklarin yaslari büyük ise size VW T5 iyi gider , cok mukemmelde bir izin araci .

6. belalimisa üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    7 kisilik bir aileden gelen biri olarak tavsiyem MB Viano/Vito veya VW T5/T6 veya bütceye ve lükse göre
    Opel Vivaro/Renault Traffic/Hyundai H-1/Ford Transit büyüklügündeki minibüsleri tavsiye ederim.
    Egerki izine gitmeyi düsünüyorsan bu tercihler kacinilmaz olur...

Babamin MB Viano 2.2 CDI, düz vites, 2004 Model den yola cikarsak gayet memnun kaldik.
    8-9 kez Trabzona gittik geldik (bu senede allah izin ederse babam gitmeyi düsünüyor) ve hicbir sorunla karsilasmadik allaha sükür.
    Yakit uzun yol 8-9 litre sehir ici 10-11litre uzun yolda 110-120km/h ile 7 litre de yaktigi oluyor.
    Negatif olarak ses yalitimi geliyor suan aklima, motor sesini bana göre cok veriyor iceri birde ufak da olsa cesitli bölgelerde paslanmalar basliyor

8. SHARVELADZE üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    butcene göre eger 25 30 bin verecegim diyrosan renault yeni espace öneririm dehset bir araba yok 5 6 bin lik birsey ariyorsan mazda 6 yada scenic 2 derim olmadi scenic 3 de 8 10 arasi bulunur 7 kislik ben luks severim dersen Q7 al derim 2006 2007

10. 2 kişi fuk_18 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    94
    61 mesaja 130 teşekkür aldı
    Bence Ford Transit, yollarin krali, Almanyadan Türkiyeye 10 kisi ve 1 ton esya götürebilen baska arac yok.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    88
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    selam benim sana tavsiyem hic pisman olmasin 2013 ford smax otomatik 200 ps dizel 7 kisilik yolda izde yormaz tabiki fiyat belirtmedigin icin bunu tavsiye ederim iki izin yaptim hic pisman olmadim

13. 061ilhan üyemize teşekkür edenler:

Üye OmOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    459
    21 mesaja 55 teşekkür aldı
    Yillardir VW T4 caravelle kullandim. Cok memnun kladim. Rabbim T5 transporte nasip etti ondanda cok memnunum. Ne olursa olsun hayirlisi olsun. Güle güle gönül hoslugu ile kullan insallah.

15. OmOz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)