Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3189 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aranizda Berlin,yakinindaki Tropical Islands,a giden varmi?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    15
    17 mesaja 28 teşekkür aldı

Aranizda Berlin,yakinindaki Tropical Islands,a giden varmi?

arkadaslar aranizda buraya giden varmi?tavsiye edermisiniz cocuklar icin?ben NRW,de kaliyorum,ve cocuklarlarla tatilde buraya gitmek istiyoruz 3 yada 4 günlük.ama kendi otelerinde nerdeyse hic yer yok olanda baya tuzlu..acaba bunu yakinlarinda otel varmi?orada kalsak günlükte iceri girsek?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cenk1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin - Hatay
    Ettiği Teşekkür
    801
    152 mesaja 323 teşekkür aldı
    selam arkadaş.ben berlin denim ama tropical islanda hic gitmek nasip olmadi.
    kardeşim ler ve bir kac arkadaşım gitmişti.
    gayet de memnun kalmışlardı.

arama motorunda baktim yakininda landhaus krausnick diye bir otel var...oraya bir göz at istersen.

arti hotels übernachtungen yazarsan aramamotoruna sana oranin etrafinda konaklama yerleri sunar.

Yeni Üye dolunay28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    25
    11 mesaja 17 teşekkür aldı
    arkadasim ben berlinden, buray a 60km uzak, tavsiye ederim, cok eglenceli, zaman ve gutscheinli bilet buldukca gideriz aile ilen, kendi hotelleri cokpahali, yakinlarinda otel varmi bilemiyorum, kesin vardir, arkadasin yazdigi gibi arama motorlarindan bir arastir, unutmadan tropical icin gutschein ler oluyor,biri ödüyor biri bedava giriyor tavsiye ederim, ebay kleinanzeigenden bakabilirsin gutscheinleri veya ebay dede var. simdiden iyi eglenceler, slm lar..

5. dolunay28 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam arkadaşlar ben iki sene önce gittim. Benim Hoşuma gitti fakat çok kalabalık ve pisti. Yerde Hamam böcekleri vardı. Yemekler çok kötü pizza dondurucudan! Yani hazır pizza. Kahve desen içemezsin su gibi bardaklar leş gibi yinede eğlenceliydi çocuklar için.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Slm : tavsiye ederim ben Hannover tarafinda kaliyorum 360 km
    2 kez gittim cok guzel hafta sonu veya tatillerde kalabalik oluyor
    Icerde cadirlar ve evler var hallenin ici de oralarda konaklama yaparsin aksamlari isiklar yaniyor suyun icinde şelale var kendini birak wirpole herseyi unutursun
    birde romantik biriysen off super bir yer
    polanya yakin oraya polonlar cok geliyor

Tecrübeli Üye H@K@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    30
    179 mesaja 570 teşekkür aldı
    Tropical Islands Angebot

Tropical Islands icinde kalmak istemeyenler,assagidaki video'nun 11:14 - 11:41 arasini seyretsinler.

Tagesticket(Hotel Haric) :
    Tropen ve yaninda Sauna kullanmak istiyorsaniz büyükler icin kisi basi 44,00 € , Cocuklar 34,00 € , 0-5 yas arasi ücretsiz.

Tagesticket Angebot(Hotel Haric)
    Tropen Sauna haric büyükler icin 30,00 € , Cocuklar icin 25,00 € , 0-5 yas arasi ucretsiz.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    Bir kere gidip görebilir insan orayi. Fakat ikinci defayi tavsiye etmem.
    cok pahali ve oranin özelligini gördükten ve tattiktan sonra ikinci defaya heves ve istek kalmiyor. Bulundugunuz yörenin Spaßbadı hem hesapli hemde daha zevk vericidir.
    tropical islandin resimlerine pek fazla kanmayin.
    Genede siz bilirsiniz.

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı

Tropical Islands Berlin // Benden size Tavsiye

Herbstferien de 3 günlügüne Berlin Tropical Islands gittik.

Buraya gitmeyen varsa tavsiye ederim cok cok güzel. Mobile Homes da kaldik ( Ferienhaus gibi evler) Cok Temiz ve servis süper. Cocuklar cok eylendi. kaldimiz gün yaklasik 5200 kisi vardi. Toplam 6000 kisi aliyor. Ama itisme kakisma yokdu. cok rahat günler gecirdik. Halle cok temiz. Misarfir olarak cok polonyali vardi. Ama hic bi sikinti yasamadik. Halle inanilmaz büyük. hayatimda böyle halle görmedim. Avrupanin en yüksek rutsche si bu hallenen icinde mis. Ama o rutsche bu hallenin icinde cok ufak kaliyor.

iki önemli not yazmak istiyorum:

1. Yiyecek icecek cok pahali evden götüre bilirsiniz.

2. sakin tagesticket almanyin. gününüz beklemek ile gecer. ( hata bekleyen lerin resimi cektim.) benden size tavsiye mit Übernachtung. o zaman VIP olarak girisden geciyorsunz. Übernachtung icinde Sauna hersey inklusive oluyor. Biz toplam 5 Kisi gitiik. 2 Büyük 3 Cocuk. Ben ve Oglum toplam 235 Euro ödedik. 3 gün Tropical Islands da kaldik ve 2 gece Mobile Homes da gecirdik. Mobile Home lar güzel ve komforlu. TV , Buzdolap hersey var, Internet dahil, Terasse da Elektro Grill var. Fiyatlar bence normal..... Park yerine ücret ödemiyorsunuz. Mobile Home da kalinca Transfer icinde oluyor. Alan cok büyük ve cok genis.

https://www.tropical-islands.de

Konu Osmanbey34 tarafından (04 Kasım 2017 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

11. 2 kişi Osmanbey34 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    ilk defa duyuyorum,,güzel eglenceli bir yere benziyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)