Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2835 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbulda sac ektirme

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    Benim Tavsiyem

git kendi memleketine ,Neresiyse(istanbul Haric) veya TV de Reklami olmayan bir yeri arastir bak bana tesekür edeceksin.

TV Reklamlarindakiler ve sansanli Reklamlari olan ucak otel araba telefon hediyeli reklamlari olanlari hemen ciz at cöp e

Ben de o reklamlara uyup dis icin istanbula gittim,hatta isminide verim Denthal Termin

sifir memnun kaldim ve verdigim paranin yarisina daha kaliteli hizmet alinacagini garanti ederim baska sehirlerde.

bir arkadasim Konyada sac ektirdi 600 euro ya eski sacini biliyorum ve ekilmis saci süper olmus
    diger arkadasim düsünün o kadar saglik turizimde bilinen bir yer olmayan Maras ta ektirdi 400 euro ya o da harika görünüyordu

arkadaslar istanbul hizmetden kaliteden hijyenden önce eurolari düsünüyor ve reklam konusunda level atlamis bir saglik turizm sehri olmus

bir heyacanla gidiyorsun parayi veriyorsun ama hizmet alamiyorsun

ben dislerimi yaptirirken bir sac ekim merkezine gittim Atasehirde

disaridan binaya bakinca unltra lux receptiona girince ultra lux ama az daha ileriye gidince resmen kasap

calisanlar berbat durumda üzerilerinde kanlar berisan durumda

yaklasik 10 oda kapisi yan yana ve kapilarin önünde yaklasik 15-20 kisi kafasi sarili oradaki muasebe calisanina her dilden seslerle kimisi dolar kimisi euro veriyordu

kurban bayraminda kurbanlik alir gibi bir durum vardi )

o zaman sordum (2 yil önce ) 1200 euro istedi benden ilk seans icin ve bir yil sonra ikinci seans icinde ayni ücreti istedi PRP ve ilaclar sampuanlar haric

emin ol,bak git memleketini arastir ,yada cevre komsu memleketlerini arastir

süper hizmet ve daha da ucuza yaptirirsin

istanbul fena durumda hic tavsiye etmiyorum hic bir saglik tedavisi icin

nacizane fikrim

2. sswiss üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)