fuk_18 kardes sagolasin ALLAH hepinizden razi olsun senin dediklerin hepsi dogru koskaca bir alisveris merkezinde ve etrafinda hic güvenlik kamerasi yok malesef disariyi birakin iceride bile kamera yok sadece dükkan larda var düsünün gerisini, oraya günlük nerden bakarsan 50 bin insan geliyor cok büyük bir yer etrafinda Saturn - Conrad - Nova ve baska dükkanlarda var ve orlari da eklersem 70 bin e yakin ve bir tane disariyi kontrol eden kamera yok.Senin dedigin gibi bende su 5 senedir kapimi cikarken disariya 2 sefer üstünden kilitliyorum,malesef Münih cingenleri hirsizlarin merkezi oldu mesela bulgar-romen-polen-ungarn ve digerleri düsünün artik almanyanin halini, bu arada 3 kisi degil sadece o serefsiz bende öyle sandim ama yanlis anlasilmadan dolayi iki kisi yakalandiktan sonra serbest kaldilar adamlar korkularindan dolayi arabaya binip kaciyorlar ve onlari görenlerde saldirganlar sanmislar.Insallah artik Almanya gözünü acarda insanlarin güvenligini saglar amma nereye kadar olur onu bende bilmiyorum