Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2798 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: berlin ve paris de 2-3 günlük tatil

Tecrübeli Üye gezgin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    39 mesaja 68 teşekkür aldı

berlin ve paris de 2-3 günlük tatil

slm arkadaslar,
    biz bu yil malesef türkiyeye tatil icin gidemiyoruz, bende berline birkac günlük gezinti yapalim diye düsünüyorum ve paris de olabilir, bildiginiz ve görmemizin gerekdigi nereler var, bi gitmisdim ama cok zaman oldu simdi berlin baska ben eski berlini biliyorum. aklimda kalan Brandenburger tor Reichstag ve birkac kilise görmüsdüm sehitligi de ziyaret etmek istiyoruz tabi oralara gene gitmek istiyoruz kreuzberg de illaki sart, kalabilecegimiz otel de tabiki önemli zaman az oldugu icin fazla zaman kaybetmeden gezecegimiz yerlere yakin olmasi lazim. tavsiyenize göre otobüs tranvay yada kendi arabamlami gezeyim. ben birkac otel baktim ama belki sizlerin tavsiye edebilecegi yerler vardir.
    sizlerin tecrübe ve tavsiye edeceginiz yerleri bekliyorum.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Paris ile ilgili bir konu acilmis -->

http://www.ozbeceriksizler.com/showt...ighlight=paris

Gerci cok cevap yazan olmamis ama ordan devam edersin sorun olursa cevap veren olabilir.

Berlin icinde google da Türkce olarak Berlin gezisi diye ara, inan bana onlarca yazi hatta Berlin´i A´dan Z´ye anlatan blog lar bulacaksin. Tabi Almanlardan da ALmanca yazan cok sayfa bulursun ama ben gezegecim bilmedigim yerlerde Türklerin bloglarindan cok fikir ediniyorum, masallah bizimkilerin gidip görmedigi yer yok, birde havasindan suyuna bilet fiyatlarindan bilmem nesine kadar üsenmeyip herseyini yazan tipler var

https://www.google.de/#q=berlin+gezisi

Ayni sekilde Paris icinde google dan Türklerin yazdiklari bloglardan istemedigin kadar bildi edinebilirsin.

Ben Berlin´e bir kez gitmistim günü birlik ve Subat idi, hava günesli ama cok soguktu tabi, yani tam manasinda gezemedim ama ilerde yine en azindan bir haftasonu gidip gezmeyi düsünüyorum. Kücük bir tip sadece aklima gelen. Parlemento binasini gezeceksen önceden netten termin yap, yoksa kapida cok sira olur saatlerce beklemek zorunda kalirsin. Ayrica netten termin yaparsan iceri yani mecliste milletvekillerinin görüsme yaptigi salona girme hakkinda var, biz terminsiz gittigimiz icin cok sira oldugundan aksama dogru tekrar sansimizi deneyip girebilmistik ama sansimiza foto makinasinin pili bitmisti tam iceri girerken yedek pilde o zamanlar yoktu... randevu yaparsin saatin gelince gider girersin iceri.
    Konu hope41 tarafından (31 Temmuz 2016 Saat 19:01 ) değiştirilmiştir.

4. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye gezgin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    197
    39 mesaja 68 teşekkür aldı
    cok sagol, berlin gezisi diye yazinca dedigin gibi bi sürü sayfa aciliyor cok iyi oldu bilgileri oradan toplayip güzel bir harita cizecegim kendime.

6. gezgin38 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Alıntı gezgin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok sagol, berlin gezisi diye yazinca dedigin gibi bi sürü sayfa aciliyor cok iyi oldu bilgileri oradan toplayip güzel bir harita cizecegim kendime.

Süper... iyi gezmeler

8. hope41 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)