Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2791 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tilidin adlı ilaçtan uzak durun hayatımı kaydırdı

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Slm,öncelikle konuyu acan arkadasimiza gecmis olsun diyorum.Bu Tilidil ilacini bende kullandim,yalniz bana bu ilaci schmerzterapi dr. yazdi.
    Benim bel agrisi.boyun ve omuzumdan rahatsizdim,bana Tilidil haplarini verdi,ben asagi yukari alti ay kullandim,kullanirken kendimde bir tuhaflik hissediyordum,mesela birinle konusurken ne demek istedigini biraz zor algiliyordum ne demek istedigini anlamiyordum,bir sey yapmak istiyorum unutkanlik oluyordu,bunun gibi bir cok nedenler.

Daha sonra kizim internette arastirdi,bana baba dedi bu ilaclari hemen birakiyorsun cünkü bunlar uyuturucu,ve bu ilaclari yalniz uyusturucudan vaz gecirmek icin dr.'lar yaziyormus.

Bende hemen ev dr. ma gittim durumu anlattim,ev dr. hemen bu ilaclari birakiyorsun bunlar tamamiyla uyusturucu oldugunu söyledi,ilerki zamanda daha cok hasar bende yapabilecegini söyledi.

Bende Schmerzterapi dr. gittim durumu anlattim,bende yan etki yaptigini ve ev dr. bunlari kullanmamami söyledim,bu arada benim ev dr.' na kizdi bana nasil böyle sey söyleyebilirmis.

Tabiki bu arada benim haplarimi degistirmek zorunda kaldi,simlik kullandigim (Novaminsulfon)500mg,aslinda bu haplarda Tilidile yakinmis ama Tilidilin gösterdigi yan etkiyi bunlarda görmedim.

Konu acan arkadasimizada tavsiyem zaman kaybetmeden bir ev dr. gitsin,kendisi Tr de suan,aslinda orada dr. a gidip durumunu anlatsin cünkü bu haplarin cok büyük yan etkisi var,allah korusun aklindanda olabilir.

saygilar

2. Sponsor Reklam
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Bakın arkadaşlar, her ilaç uyuşturucudur. Zaten uyusturucu ticareti ilaçlarda başladı.

Ama atalarımızın güzel bir lafı var: Azı karar, çogu zarar.

Bu herşeyde böyle. Çok uykumakta zarar, az uyumakta zarar. Çok su içmekte zarar, az su içmekte zarar. Az gezmekte zarar, çok gezmekte zarar. Çok çalışmakta zarar, az çalışmakta zarar.

Niye insanoglu bunu bir türlü 50 senedir anlayamadi.

Tilidin'nin suçu yok.

Novalgine gelince: Oda uyusturucu. Ama oda tansyonunu bozuyor, başın dönüyor.

Tlilidin, Novalgin, Tramodol, bunlar gibi kuvvetli ilaçlar caresi olmayan hastalıklar için kullanılır.
    Konu Gercekler tarafından (31 Ağustos 2016 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.

4. 3 kişi Gercekler üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye dolunay28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    25
    11 mesaja 17 teşekkür aldı
    Allah yardimcin olsun Kardesim, bu ilactan hemen kurtulmaya bak, ne olursa olsun, gizlemeden, korkmadan doktora gidiver, yardim iste, zararin neresinden dönersen kardir, yasin cok genc ve cocuklarin var.
    Bu ilaci 2013 senesinde rahmetli babam akciger kanserine yenik düstügü son günlerinde doktoru fazla aci cekmesin diye bana günde iki kere 15 ile 20 damla arasi vermemi söylemisti, sonrasinda agrilarinin azalacagini, ben fazla kendinden gecmesin diye, 10 damla olarak veriyordum ve ilacin etki ettigi sürece babacigimin hic kendinde olmadigini bizzat yaninda görüyordum, yapacak bir sey yoktu, o zaman ilaci arastirdigimda, ilacin cok yüksek agrilarda kullanildigini ve morfin icerdigini okumustum, fazlada kullanmadan babacigim kansere yenik düstü ve bizleri terk etti, mekani cennet olsun, o ilaci daha halen kaldigi kadariyla saklarim ve her elime gectiginde o zamanki anilarim tekrar gözümün önüne gelir, dedigim gibi herseyi unut ve tedavi ol, bunu sadece cocuklarin icin yap, Allah yardimcin olsun, Hayat herseyi ile yasamaya deger.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    40
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadasim cok gecmis olsun Ilacida birak, o arkadasi da birak bir an önce doktora git derdini doktora acik acik anlat insallah sifalar bulursun.

Üye imparator_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yerle Gök Arasından
    Ettiği Teşekkür
    246
    32 mesaja 85 teşekkür aldı
    Öncelikle gecmis olsun.
    Diyeceklerimi sakin yanlis anlama.
    Vatan hasreti hepimizde var.
    Zor dönemlerde sana destek olabilecek birisi sart.
    Anladigim kadariyla evlisin. Esin sana hicmi destek cikmadi ?
    Sen kendini cocuklarina vermen gerekirken ilaclara saldirmissin.

Senin tedaviye ihtiyacin var. Forumda sana kimse yardimci olamaz.
    Ancak gecmis olsun dileklerimizi ifade edebiliriz.
    Her insanin zor dönemleri oluyor. Sabirli olmak gerek.
    Tekrar gecmis olsun. ALLAH yardimcin olsun.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    41 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı guengoer52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adı Böyle bir ilaç reçetesiz alınamadığına göre bu nasıl bir arkadaşmışki bu miktarda ilacı sürekli temin edebiliyor burası çok ilginç.
    Aliniyor arkadas.Almanyada alamayacagin hemen hemen ilac yoktur.Sen paradan haber ver .Ister Almayadan olsun ister yurtdisindan alabiliyorsun
    Konu Memoli1976x tarafından (24 Ekim 2016 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    gecmis olsun

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    182
    48 mesaja 109 teşekkür aldı
    Allah şifa versin
    İnşallah bugün senin için dua edeceğim

Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    182 mesaja 295 teşekkür aldı
    Ilk önce büyük geçmiş olsun arkadaşım,bende Tilidin damlasını iki sene boyunca aldım hemde yüksek dozda alıyordum,bir seferde 60 damla alıyordum günde üç dört defa,baktım alışkanlık yapıyor sonra kendiliğimden bıraktım.gerçi her ilac alışkanlık yapıyor,burada sana alışkanlık yapmış almadan duramıyorsun,sana tavsiyem dozunu yavaş yavaş azalt sonrada bırakmaya çalış.Acilen bir schmerztherapeuta görün,o sana ne yapacağını söyler.belki başka bir ilac yazar sana.tekrar geçmiş olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)

Bu Konu için Etiketler