Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2820 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: privat kredi 10.000€

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Yeni basvurdum

Bende ayni durumdayim.sadece maxda veriyor.oda netto 850 € maasi olan kefil istiyor.ben kefil bulamadigim icin olmadi.
    Birde dikkat sakin myfinance ve lyon dinanz tan internette bir basvuruda buounma otamatik seni borclandiriyorlar.ben kredi cejecegim diye 250 birine 290 birine borclu kaldim.kucuk yazilari iokuyamadigimizdan otamatik evet dedigin icin borclaniyorsun ben yandim aiz yanmayin

2. Yildirim.a üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    118
    195 mesaja 467 teşekkür aldı
    Alıntı Yildirim.a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ayni durumdayim.sadece maxda veriyor.oda netto 850 € maasi olan kefil istiyor.ben kefil bulamadigim icin olmadi.
    Birde dikkat sakin myfinance ve lyon dinanz tan internette bir basvuruda buounma otamatik seni borclandiriyorlar.ben kredi cejecegim diye 250 birine 290 birine borclu kaldim.kucuk yazilari iokuyamadigimizdan otamatik evet dedigin icin borclaniyorsun ben yandim aiz yanmayin
    Bakin arkadaslar, normal bankalar haric, hepsi tefecidir. Maxda da ayni.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Kredi

Arkadaslar bir onceki mesajimda anlatmistim liyon finansa kredi talebinde bulundum imzaladim gonderdim.bana bir hafta sonra posta ile belfe gondermisler.posraneye gittim.297 euro yatirirsam belgeyi cereceklerini soylediler.bende kalsin geri adresine gonderin dedim acamadan geri gitti.sonra telefon actim bu liyon finazsa bu nedir dedim.islem parasiymis.ben kredi isteniyorum vaz gectim dedim hatta ogun bunlara email bile gonderdim ana karsilik gelmedi.ben vazgectigimi soyledim ana karsimdaki kisi olbilir ana bu islem parasini mecbur odeyeceksiniz dedi.oyle sacmalikmi olur dedim.siz bana kredimi verdiniz ben islem parasini odeyim.kanun boyle dedi .birde cok lakayit konusuyorlar bir calisana ben zer taraflari yok ja ja he he tabi tabi gibi kelimeler soyluyorlar odemessem bir sey olurmu acaba bana sanki odemes isem bir sey olmaz odersemde enayiyim gibi geliyor ne dersiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)