Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2766 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: izine gidecem sifali su sifali camus oteli tavsiyelerinizi bekliyorum

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    35 mesaja 80 teşekkür aldı

izine gidecem sifali su sifali camus oteli tavsiyelerinizi bekliyorum

merhaba arkadaslar
    10 uncu ayda izine gidecem sifali su camur sirt bel omuz kalca neyse artik dinlenmek icin otel pansiyon ariyorum amacim siafali oteller tercigim icerisinde masajda olacak her tarafim dokuluyor dinlenecek yer ariyorum acikcasi burada adresde sunarsaniz internet adresi iyi olur cok arkadas vardir burada tecrubelerinize ihtiyacim var tercihlerinizi bekliyorum

2. Sponsor Reklam
    Üye Plasma1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15
    29 mesaja 40 teşekkür aldı
    Afyon'a git üstad. Pisman olmazsin

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    35 mesaja 80 teşekkür aldı
    afyon balikesir denizli duyuyorum ama giden arkadaslardan bilgilenmek ve adres istiyorum on bilgi almak ve ona gore karar vereyim mesela afyon bilmeden nasil gideyim varsa internet adresi verin kendimde bakiyorum internetten ama sizlerin gordugu bildigi olursa iyiolur

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    11 mesaja 15 teşekkür aldı
    Selamlar arkadaşim aradigin özellikler bu otelde mevcut http://www.emettermal.com.tr

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    69
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Afyon kazligöl cok iyidir kizilay maden suyunun ciktigi yerdir kiralik evler oteller vardir ayrica afyon sandiklidadavar arti camurda vardir kütahyadada yoncali termal kaplicasi vardir internetten baktigin zaman irtibat numaralari ve fiyat listesi ve özelliklerini gösteriyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    5 mesaja 8 teşekkür aldı

Afyon sandikli üzerine tanimam

Alıntı maltepeli54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar
    10 uncu ayda izine gidecem sifali su camur sirt bel omuz kalca neyse artik dinlenmek icin otel pansiyon ariyorum amacim siafali oteller tercigim icerisinde masajda olacak her tarafim dokuluyor dinlenecek yer ariyorum acikcasi burada adresde sunarsaniz internet adresi iyi olur cok arkadas vardir burada tecrubelerinize ihtiyacim var tercihlerinizi bekliyorum
    Burda öncelikle arkadaşlarin geçmiş kurban bayramini kutlar sağlik sihatlar dilerim Afyon sandikliya ben kendim çok gittim küçük hotelde kaldim orda ismi küçük hotel olarak geçiyor buralar önceleri sandikli belediyesinindi birkaç yildir özeleşmiştir burda hem çamur hem kaplica havuzlari var internette yeterli bilgi var Antalya yolu üzerinde kaplicanin ismi sandikli hüdai kaplicalari Allah herkese şifa versin
    Konu gürbüz40 tarafından (18 Eylül 2016 Saat 19:45 ) değiştirilmiştir.

Üye oezguer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    herne-Afyonkarahisar
    Ettiği Teşekkür
    20
    10 mesaja 31 teşekkür aldı
    Memleketim diye söylemiyorum ama Afyon sandikli hüdai kaplicalari bu rahatsizliklara birebir gitmeden ara yer sikintisi yasama acil sifalar insallah
    Konu oezguer tarafından (18 Eylül 2016 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksi,

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    215
    67 mesaja 121 teşekkür aldı
    Afyon sandiklida Park otel de kalmistim. Cok guzel ve kaliteli bir otel.. Sifali sularida cok iyi gelmisti bana.. Gitmeden telefon ac ve iyi bir pazarlik yap.. Cünkü tutturabildigine fiyat veriyorlar. Kimisi günlük 150 tl den kalirken kimisi 90 tl ye kalabiliyor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)