Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3237 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 209 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ucuz bilet nerden bulabilirim?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Pegasusdan ben şahsen bir daha almam. Onlar kadar şerfsiz görmedim. Darbe teşebbüsünden üç gün sonra Sabiha Gökçem hava limanından uçacaktık. 1 saat piste beklettiler uçağı. Güneşın altında 45 dakika bekledik ve pilot para gidecek diye klimaları açmadı. Sonra millet susamıştır diye uçak kalkmadan su satmaya başladılar.

Benim oğlan o ozaman iki yaşında. Baygınlık geçirmeye başladı. İbne olduğu belli olan birini başsorumlu kabin memuru yapmışlar. Dönek dönek yürüyordu zaten.

Yanıma çağırdım. Bağırmadan ama herkesin duyabilceği şekilde şerefsizliği yüzüne bunların söyledim. Sonra bir kaç kişi daha cesaret etti destek verdi. Gerçek ibne olduğu belli olan sorumlu kabin memuru demesinmi, deseydiniz açardık klimayı. Bende herkes duyacak şekilde bağırmadan dedim, kendilerin aklını olup olmadığını sordum. İll kezmi uçal kaldırıyorsunuz dedim.

Bizim milletde bir tuhaf. Her yer darbe olmuş diye anababa günü. Herkesde bir korku, kimse çıtını çıkarmıyor. Heryer polis kaynıyor. En az 6 kere pasaport kontrolü olmuştuk.

Sonra klimayı açtılar. Zaten açmasalardı başka türlü açtıracaktım. Ya açarsınız yada polisi arıyorum diyecektim.

Polis gelince polisi şahit gösterecektim. Zabıt tutturup mahkemeye verecektim bir kaç kişi ile beraber kasten insan yaralamaya teşebbüsden dolayı. En geç ozman açarlardı.

Ama daha önce açtılar, çünkü polis çağırdımmı, pisteki sırasını kaybedcek pilot. 1,5 - 2 saat sıra bekleyecek piste ve bu seferde klima çalışacak ve baya kerosin yakacaktı. Bir daha yakıt takviyesi yapacaktı şirket. Alın onlara zarar.

Yeni bağırmadan sırf hukuki bir oyun ile klimaları geçte olsa açtırdım.

Yeminde ettim bir daha binmeyesiye. Daha önce 20 yıl önce İstanbul Havayollarında etmiştim. Yaşım ozamam 16. Ertesi yıl babam bilet alacaktı. Yine İstanbul hava yolları ile. En ucuz oydu. Babam ile kavga ettim, dövsende binmem yeminim var diye.

Geçmiş gün babam bilet başı 50 Mark fazla verip başka şirketden almıştı. Bana demedik bırakmadı.

İzine gittik, biz izindeyken İstanbul Hava yolları battı. Millet günler havalimanında kaldı, çünkü başka uçaklarda izin sezonu yer yoktu. Tanıdıklar rezil falan oldu.

Ondan sonra ben babamın kafasını yedim, herşeyi sen çok biliyorsun diye. Ama babam keyif yerinde rezil olmadık ve paralar yanmadı diye. Sesini çıkaramadı adam.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (01 Mayıs 2018 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)