Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2764 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Reisegepäckde Raki götürmek (Ucak)

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı tolgahamburg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    44Malatya bira kitleri satılıyor evinde yapsın o zaman maliyeti şişe 2tl
    @Tolga Hamburgda >> Karatren << dede satiliyor o kit

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,260
    281 mesaja 536 teşekkür aldı
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin için 3 kuruş olabilir, rakı türkiyede yapılıyor ama avrupada daha ucuz
    raki Turkiye disina ihrac edilince, Turkiye'de uygulanan ozel vergiler (±%55 civari) ve KDVsi dusuluyor, boylece Avrupaya nerdeyse sarap parasina geliyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    28
    33 mesaja 48 teşekkür aldı
    Iki hafta önce Real'da 70lik arti 2 Raki Bardagi 11,90€ aldim. 40tl bile yapmiyor.

5. Emo1980 üyemize teşekkür edenler:

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda arkadas rakiyi hediye götürmek istiyor, o zaman orijinali daha iyi degilmi
    Sen hakli olabilirsinde bosaltip iki yerine dort tane goturmek var sise aksesusuar ici onemli yalan yok ben kendim icmedigim halde her gidisimde goturuyorum belki zevki gelipte iceriz diye son 4 yildir ordakilere hediye edip geldim gumruktende aliyorum onlari acmadan birakiyorum cok eski rakilar var bende turkiyede icmedigimden modaya uyuyorum alalim lazim olur misali 5 koli vardir acilmamis sekilde turkiyede her gidisimde hem viski hem raki gotururum birakirim olurya dugun olur bir sey olur lazim olur.

7. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen hakli olabilirsinde bosaltip iki yerine dort tane goturmek var sise aksesusuar ici onemli yalan yok ben kendim icmedigim halde her gidisimde goturuyorum belki zevki gelipte iceriz diye son 4 yildir ordakilere hediye edip geldim gumruktende aliyorum onlari acmadan birakiyorum cok eski rakilar var bende turkiyede icmedigimden modaya uyuyorum alalim lazim olur misali 5 koli vardir acilmamis sekilde turkiyede her gidisimde hem viski hem raki gotururum birakirim olurya dugun olur bir sey olur lazim olur.
    Babam da öyle yapıyor, eve misafir geldiği zaman içki masası kuruluyor, kendisinin içtiği en fazla 1 duble.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 12 teşekkür aldı
    Ben türkiyeye yillardir götürürüm daha simdiye kadar hic yakalanmadim. Ucuslarin aktarmali olursa valizlerin ikinci ucaga otomatik gitmesi daha iyi oluyor yoksa ordan cikip tekrar girerken kontrol edebilirler. bagaja veriyorsun valizin icinde hicbirsey olmuyor ama siseleri teker teker camasirlara sariyorsun akma ihtimaline karsi posetlere koli bandiyla paketleyebilirsinde. Valizin yanlari celik olursa daha iyi valiz ezilmedikce siselere de hicbirsey olmuyor. Belki inanmiyacaksiniz ama 2010 da istanbula valizde 11 sise viski ile indim sadece ben ve esim vardik iki sise de istanbuldan aldik toplam 13 sise oldu ondan sonraki seneler de 6 sar viski bir vodka bir raki birde bacardi götürdüm. iki ay öncede 7 viski 2 tane aldi nin meshur akinci rakisi 1 yeni raki bir absolut zitron birde bacardi götürdüm size bir ipucu vereyim siselerin arasina agzi sikica kapali bos plastik siseler koyun ickilerin korunmasi icin hava yastigi görevi görüyor...
    Konu makroman tarafından (11 Ekim 2017 Saat 19:46 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye neco54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    523
    194 mesaja 470 teşekkür aldı
    Burda aldigimiz Raki,lar daha güvenli. Kacak degil neticede.
    Türkiyede bile Carefour yada Migros,un disindaki yerlerden almiyorum, daha dogrusu
    satis yapan Tekel bayilerine güvenmiyorum. Tanimadigim mekanlardada biradan baska bir sey icmiyorum.
    Üstelik burdan aldigimizda ca 40 % ucuza geliyor. Yani bende burdan hep götürüyorum.

S&S

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 12 teşekkür aldı
    Aldi nin akinci rakisi cok güzel cok ta hesapli ayrica gelmis gecmis en ucuz fabrika rakisi üc ay önce 7.99 a almistim ilk önce buz atiyorsun icine biraz bekliyorsun sonra suyunu ekliyorsun tadina doyamiyorsun. Yeni raki real de 12.99. Türkiye de imkansiz bu fiyata alamazsin. Tekel bayilere bende güvenmiyorum cünkü cok zehirlenme olaylari yasandi. Bira icmek en tedbirli davranis sekli ama oda pahali ayni paraya burda en az 4 kati bira aliyorsun.

12. makroman üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)