Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 1704 gün önce başlatıldı .Bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Sorununuz bu konu ile ilgili degilse Forumu aratip sonuc alamadiysaniz yeni bir konu baslatmanizi tavsiye ederiz....
Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910 SonuncuSonuncu
Toplam 182 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baklava ismarliyacagim bilgi lazim

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    1,304
    ALdigi Tesekkürler : 694
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu nasıl anladın. Hanım değişiklik olsun diye deneme yapmış.
    Çok güzel görünüyor, afiyet şeker olsun. Frankfurtun neresinde kalıyorsun, iş dönüşü bana düşen payımı alayım.
    tüm Beceriksizlerin başımın üstünde yeri var, kapım ve gönlüm hepinize herzaman açıktır,20 senedir aranizdayim, Frankfurt havaalanına 10 dakikalık yerdeyim,Hofheim ve Höchst arasinda, Kriftel'de oturuyorum.

2. akbaba üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dünyadan
    Ettiği Teşekkür
    2,684
    ALdigi Tesekkürler : 4,233
    Memnun oldum usta, aramızda fazla mesafe yokmuş, ben Kreis Offenbach, Rödermark da oturuyorum.

5. 44Malatya üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    1,304
    Rödermark'a gecen ay cok gittim geldim,bize yaklasik 50km. araba aldim ordan, Elite Cars Leasing GmbH Paul-Ehrlich-Straße 20 63322 Rödermark
    sahibi Misir'li, cok memmun kaldim

7. akbaba üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye gezgin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    261
    ALdigi Tesekkürler : 95
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaziantep'te sabah kahvaltisina Elmacıpazarı Güllüoğluna gelip baklava yerler, bu dükkan Gaziantepteki en eski baklavacidir ve kendine has bir lezzeti vardir,Baklava bir sevdadir, zevktir.
    corona yüzünden kimselerle görüsemiyoruz, üstelik bu Elmacıpazarı Güllüoğlu 3 günde sana baklava yollayabiliyor. paketleme cok güzel. hazir Ramazan bayramida geliyor,insanin kendini sevindirmeside güzel bir seydir
    Birbey3.0 usta,hic merak etme benim yas 54, boy 1,83m. kilom 80kg. evde 4 kisiyiz iki cocuk var 22 ve 24 yaslarinda, hepimiz benim gibiyiz, Allaha sükür saglikli besleniriz. 6 kilo baklavada inan birsey degil, Augsburg bana cok uzak, yoksa bu dünyanin 8. harikasi baklavadan sanada ikram etmek isterdim
    akbaba sen sadece güllüoglundanmi siparis verdin yoksa kocak yada hafizmustafa varmi siparisinde

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    1,304
    gezgin38 hemsehrim, Bayramin mübarek olsun gadasını aldığım
    Kocak'da Gaziantepte, ben tattim, baklavalari cok lezzetli, yalniz ben bu Elmacioglu Güllüoglunu daha cok begeniyorum,en eski baklavaci, hem baklavasi damak tadima göre,hem cok kaliteli bakliyatlari var, hemde servis cok güzel, ismarladiktan sonra ve paket gelene kadar iletisimdeler ve cok kibar insanlar
    Hafiz Mustafa, Istanbulda var, ben Sirkeci'dekine gittim, tren garinin hemen yaninda, köse basinda, kendine has bir lezzeti var, Gaziantep baklavalari gibi degil, bir defa Gaziantep baklavalarindan citir citir ses gelir yerken,Hafiz Mustafada o yok, biraz serbeti bol tatlilar,ama agir degiller, kötü diyemem, Hafiz Mustafaninda cok seveni var, unutmadan yazayim Hafiz Mustafanin Türk'ten cok yabanci müsterisi var, özellikle Arap ülkelerinden..
    birdaha yolum o tarafa düsse, Baklava yiyecek olsam,Sirkeciye Hafiz Mustafaya degil, Karaköye Güllüogluna veya arkasindaki Köskerogluna giderim
    Konu akbaba tarafından (14 Mayıs 2021 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    177
    Aldigi Tesekkürler
    Selam arkadaslar.belki baklava siparisi vereceklere bilgi olur diye bayram öncesi siparisini verdigim ve sorunsuz teslimatini aldigim bir sayfanin linkini yazayim,firma Antep ten Celebiogullarindan ürünleri getirtiyorlar,sayfada fiyatlari ve ödeme sekilleri var,ben daha öncede direk Antep ten bir baklavacidan siparis vermistim tabii kargo maliyeti ürünün maliyetinin önüne geciyor,bu sayfada bakar karar verirsiniz,daha önceden Antap ten baklava getirtenler bilir ürünleri mümkün oldugu kadar erken tüketmeye bakin,das baklava.de diye ararsaniz sayfayi bulabilirsiniz,herkese iyi günler dilekleriyle...

11. josi34 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    261
    benim siparisler 9 günden, bu sabah geldi, bize bayram hediyesi oldu,
    paketleme cok iyi, baklavayi 20 saniye mikrodalgada isittik, tadi harika, bakliyatlar cok kaliteli,bamya veya patlican kurusunda kirilma yok, cok güzel paketlenmisler, baklavalarda normal diyelim,cok uzun yoldan gelende bu kadar olur,özellikle pul biber 10 numara
    insallah görgüsüzlük olarak görmediniz, sadece paketleri göstermek istedim,
    Hayirli Cumalar, Ramazan bayramimiz mübarek olsun
    siparisi nereden vermisdin ( gaziantep güllüoglu?)

Ettiği Teşekkür
    261
    gezgin38 hemsehrim, Bayramin mübarek olsun gadasını aldığım
    Kocak'da Gaziantepte, ben tattim, baklavalari cok lezzetli, yalniz ben bu Elmacioglu Güllüoglunu daha cok begeniyorum,en eski baklavaci, hem baklavasi damak tadima göre,hem cok kaliteli bakliyatlari var, hemde servis cok güzel, ismarladiktan sonra ve paket gelene kadar iletisimdeler ve cok kibar insanlar
    Hafiz Mustafa, Istanbulda var, ben Sirkeci'dekine gittim, tren garinin hemen yaninda, köse basinda, kendine has bir lezzeti var, Gaziantep baklavalari gibi degil, bir defa Gaziantep baklavalarindan citir citir ses gelir yerken,Hafiz Mustafada o yok, biraz serbeti bol tatlilar,ama agir degiller, kötü diyemem, Hafiz Mustafaninda cok seveni var, unutmadan yazayim Hafiz Mustafanin Türk'ten cok yabanci müsterisi var, özellikle Arap ülkelerinden..
    birdaha yolum o tarafa düsse, Baklava yiyecek olsam,Sirkeciye Hafiz Mustafaya degil, Karaköye Güllüogluna veya arkasindaki Köskerogluna giderim
    afiyet bal seker olsun, bayram günlerinizde agzinizin tadi bozulmasin, istanbul güllüoglu birkac yerde, ama en kalitalisini karaköydeki

14. gezgin38 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    1,304
    Alıntı gezgin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siparisi nereden vermisdin ( gaziantep güllüoglu?)
    Elmacipazari Güllüoğlu Gaziantep
    https://www.elmacipazarigulluoglu.com/

Gesendet von meinem M2007J20CG mit Tapatalk

Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    266
    ALdigi Tesekkürler : 323
    Bir Antepli olarak ben Üçler den alırım her zaman.

Taze Baklava 1/2 Kg lık 5 tane alırız her sene ve burda buzluğa atıp arada çıkarır hanım ve afiyetle yeriz, 3-4 Ay içinde biter zaten bizde. Uzun dayanmasını istersem de Elmacı Pazarından Kuru Baklava alırız.

http://uclerbaklava.com/haberGoster.php?id=9

17. Burclu üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    266
    Yurt dışına gönderdiklerini bilmiyordum, dayanamadım bir Burma birde Baklava sipariş ettim , evdekilere süpriz olacak.

Konu Burclu tarafından (17 Mayıs 2021 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.

19. Burclu üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    266
    Pazartesi sipariş ettim, dün hazırlandı ve gönderdiler Gaziantepden ve bugün saat 13:00 de DHL Express ile geldi, bir Antepli olarak bunu tüm Hemşerilerime ve Tatlı sevenlere tavsiye derim, paketi açınca taze taze Baklava kokusu sardı etrafı, kendimi Antepde hissettim

Konu Burclu tarafından (19 Mayıs 2021 Saat 14:11 ) değiştirilmiştir.

21. 3 kişi Burclu üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    127
    ALdigi Tesekkürler : 649
    Bayağı dağılmış baklavalar

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    735
    ALdigi Tesekkürler : 4,455
    Dedim ya o kadar yoldan gelen baklava taze olmaz diye. Pekde iç acici durmuyor. Tadindada kimse birsey anlamaz. Bastilar asiri sekeri kurumasin yolda diye. Asil marifet az seker ile lezzetli yapmak. Kötü bile olsa o baklava insana tatli gelir. Nede olsa Antep'den geldi ve okadar nakliyat parasi verildi.

Aç karna olunca herkes baklavayi ismarlamis. Iste aç tavuk kendini bugday ambarinda sanirmis misali.

Baklavacida uyanik. Bildigin kartona paketlemis yollamis. Müsteriye verdigi degeri burdan anlayin. Akilli bir girisimci olsa, baklavalar icin özel bölmeli alu folyeli hava almayan paket yapar. Misal ayni Toffifee cikolatada oldugu gibi. Böylece transportda baklavar dagilmaz ve kartonda serbetini emmez. Ayrica bir vakum makinesi alir ve içindeki havayi çeker. Hava almayan ürün çok çok daha uzun bozulmaz. Transport acisindan hic bir saglikli transport paketlemesi seçmemis. Sizin baklavaci o kadar para kazaniyor ama paketleme makinaya yatirim yapmamis.

Su videodaki sizin Gülloglu olmasin.

Feto iddiasida var dogruysa, günahini almayim.

https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...plardi-2444050

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...tiyor-40760337
    Konu Birbey 3.0 tarafından (19 Mayıs 2021 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir.

24. Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    2,245
    ALdigi Tesekkürler : 2,189

Baklava ismarliyacagim bilgi lazim

@Birbey 3.0 ; tadı 10 üzerinden 8 benim için.
    Şekerli falan değil, senin yazdıkların hayal ürünü. Yok şekerli yok gıda maddesi vs…

Diğer paketleme olayında haklısın, fakat şuda var sanmıyorum yurtdışından şişesi edenler Güllüoğluna Mail yazıp durumu bildirdiler…

Sen şikayette bulunmazsan adam neden daha fazla özen göstersinki, hem Baklavayı yurtdışına ne pahalı nede ucuza gönderiyor aynı Türkiye fiyatı…

Neyse canın cekti biliyorum yaşamıyorsun adres gönder bana sana 1 kg hediyem olsun

26. 4 kişi atsiz77 üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    152
    ALdigi Tesekkürler : 90
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedim ya o kadar yoldan gelen baklava taze olmaz diye. Pekde iç acici durmuyor. Tadindada kimse birsey anlamaz. Bastilar asiri sekeri kurumasin yolda diye. Asil marifet az seker ile lezzetli yapmak. Kötü bile olsa o baklava insana tatli gelir. Nede olsa Antep'den geldi ve okadar nakliyat parasi verildi.

Aç karna olunca herkes baklavayi ismarlamis. Iste aç tavuk kendini bugday ambarinda sanirmis misali.

Baklavacida uyanik. Bildigin kartona paketlemis yollamis. Müsteriye verdigi degeri burdan anlayin. Akilli bir girisimci olsa, baklavalar icin özel bölmeli alu folyeli hava almayan paket yapar. Misal ayni Toffifee cikolatada oldugu gibi. Böylece transportda baklavar dagilmaz ve kartonda serbetini emmez. Ayrica bir vakum makinesi alir ve içindeki havayi çeker. Hava almayan ürün çok çok daha uzun bozulmaz. Transport acisindan hic bir saglikli transport paketlemesi seçmemis. Sizin baklavaci o kadar para kazaniyor ama paketleme makinaya yatirim yapmamis.

Su videodaki sizin Gülloglu olmasin.

Feto iddiasida var dogruysa, günahini almayim.

https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...plardi-2444050

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...tiyor-40760337
    Ya Usta sen nasıl birşeysin? Neden yalan söylesinlerki? Anlamıyorum senin, bu Corona Maßnahmeler seni baya bunaltmış anladığım kadarıyla bir Resete ihtiyacın var senin.

28. turkclan üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    266
    Bahane bulmak isteyen bulur hiç çiddiye bile almam, sonuçta Sipariş ettim geldi ve tadıda aynen Elmacıpazarında yediğim gibi.

Kedi yiyemediği Ciyere Mundar dermiş buda o nun gibi oldu

30. 3 kişi Burclu üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    735
    ALdigi Tesekkürler : 4,455
    Moralleri devam yüksek tutun...afiyet olsun devam size. Camii ne kadar büyük olursa olsun, imam bildiğini okurmuş.

32. Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    1,304
    Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazartesi sipariş ettim, dün hazırlandı ve gönderdiler Gaziantepden ve bugün saat 13:00 de DHL Express ile geldi, bir Antepli olarak bunu tüm Hemşerilerime ve Tatlı sevenlere tavsiye derim, paketi açınca taze taze Baklava kokusu sardı etrafı, kendimi Antepde hissettim

Afiyet bal şeker olsun kardeşim, paketi açınca neler hissettiğini tahmin ediyorum
    Atsız ustanın paketide bir haftadan gelmişti, ne mutlu sana, gümrüğe girmeden 3 günde gelmiş
    Gaziantep baklavasıni,ancak bunun tutkunu olan anlar. Zevklere saygı duyalım, bol baklavalı günler dilerim

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

34. akbaba üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    266

uploaded

Afiyet bal şeker olsun kardeşim, paketi açınca neler hissettiğini tahmin ediyorum
    Atsız ustanın paketide bir haftadan gelmişti, ne mutlu sana, gümrüğe girmeden 3 günde gelmiş
    Gaziantep baklavasıni,ancak bunun tutkunu olan anlar. Zevklere saygı duyalım, bol baklavalı günler dilerim

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim güzel kardeşim, Kartonu açınca zaten şöyle bir Antebin kokusu geldi, bunu anca bir Antepli anlar dediğin gibi.

@atsız77 kardeşimizin Paketi neden Gümrükte takıldığını tahmin ediyorum, içindeki ürünler fazla ve farklı farklı bunu belkide incelemişlerdir, bende zaten onun için tek 2 Kg aldım.

Evdekilere çok güzel süpriz oldu, arada tavsiye ederim şöyle 1-2 Kg sipariş etmeye, ucuza gelmiyor tabi bana yaklaşık 50€ ya geldi, zaten iyi bir baklava bile alsan 20€ yaklaşık kilosu burda.

Teknoloji ışık hızına dönerse gör bak neler sipariş ederim:

Kahvaltıya Akşam Simit den Katmer
    Öğlene Recep Ustadan Nohut Dürümü
    Akşama da şöyle bir Lahmacun yada Patlıcan Kebabı

Hafta Sonularıda Karşıyakadaki Halil Ustadan 1 1/2 Karışık Küşnebesi ile birlikte

Şöyle dürümü yediğinde dirseklerinden yağı akmalıki tadı çıksın

Aramızda Antepli mutlaka vardır çünkü tek Antepli olanlar bunu anlar.

36. Burclu üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)