Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2765 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebay Kleinanzeigeden Telefon Aldim , Paket bana Ulasmadi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye Dedikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    126
    13 mesaja 22 teşekkür aldı
    Alıntı xedox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avukata gerek yok Polis'e git kardesim als betrug melden yap hemen ilgileniyorlar. Benim basima gelmisti böyle bi olay.
    Arkadas Polise,de Gitsen Avkata,da isin zor zaten ödeme überweisung yani paypal degil arti paket sigortali degil.. Seneler önce bende ayni sikintiyi yasdadim (520,€) gitti ben ozaman Polise,de gitim anzeiger yaptim bana gelen mektup polis/mahkemeden suclu bulunamadi diye dava düstü sonra uzun bir zaman kendim eBay üzerinden arastirdim/takip ettim benim gibi daha bircok kisileri mgdur etmis magdurlarin icinde Türk ve Alman,da vardi ozaman dolandirilan para miktari tam 15000,€ idi bunlarin icinde dükkan sahibi bile vardi sonuc.. parlarin yatirildigi yer/Banka ozaman Commerzbank sadece onu tespit edebildik ama hesab actiran kisiyi bulamadik paralarin girdisi ve ciktisi tespit edildi Adres (Bremende) dahil yabancilarin yogun oldugu bir cade ismi verimsti sahsin eBay ismi ve Adresi.

Philip Seifert Verkäufer kontaktieren philip28207
    Diedrich-Wilkens-Str.23
    28309 Bremen
    Deutschland

Ve bütü yazismalar daha benimmail adresemde arsifde duruyor buda bana büyük ders oldu... ya PayPal ya selbst abholung.

Saygilar..
    Konu Dedikli tarafından (19 Kasım 2016 Saat 03:47 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)