Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2720 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Golf 6 1.6 yada 2.0 hangisi iyi.

Üye murtazza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    60
    12 mesaja 14 teşekkür aldı

Golf 6 1.6 yada 2.0 hangisi iyi.

Slm arkadaslar, golf 6 kombi almak istiyorum 1.6 105ps bazı arkadaslrim ve internette yaptığım araştırmada arabanın cekislerde güçsüz olduğu yönünde. Aranızda bu araçlar hakkında tecrübesi olan arkadaşların tecrübelerini paylasmalarini bekliyorum.

2. Sponsor Reklam
    Üye tufanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    https://www.youtube.com/my_videos?o=U
    Ettiği Teşekkür
    110
    22 mesaja 30 teşekkür aldı
    aleykümselam, öncelikle kullanma durumuna göre degisir, sehir ici kisa mesafe evde ise, isten eve vs, kullanmak icin 1.6 yeterli.
    1.6 motor arastirman dogru, cekisi o kasaya düsük , arti yakiti da sehir ici az degil ,
    ben sahsen 2.0 motor olani alirim veya tavsiye ederim.
    simdiden hayirlisi olsun

4. tufanci üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,609
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    ben golf 5 kombi 1.9 kullaniyorum 105 PS otomatik 7 gang diesel

2.0 liklerde VW nin hata yaptigini bir cok aracini geri cagirdigini duydum,,,

ben benim golf 5 ten memnunum,,,su an 230.000 de bu sene izinede gittim geldim,hicbir sikinti yasamadim.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,422 mesaja 9,737 teşekkür aldı
    bende 3 seneden beri Golf 5 TDI 1.9 TDI 105PS kullanıyorum
    60bin Km yaptım çok memnunum

Eniştede 1.4 75PS i vardı araba vollgas yerinden kıpırdamıyordu sanki yola monte edilmiş gibi

Üye murtazza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    60
    12 mesaja 14 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 3 seneden beri Golf 5 TDI 1.9 TDI 105PS kullanıyorum
    60bin Km yaptım çok memnunum

Eniştede 1.4 75PS i vardı araba vollgas yerinden kıpırdamıyordu sanki yola monte edilmiş gibi
    Benimde golf 4 tdi 101ps vardı. 7,5 sene kullandım tam depo bin km yakın yol yapardım.değişik bir araba kullanayim dedim c220 cdi aldım,ttam depo ile yediyüz km zor yapıyorum. Arac sogukken vites değişirken ses yapması,çok yakması canımı sikiyor. Tamirci wandler bozuk olabilir diyor. bayagida pahalı değişimi. tekrar golf 5 yada 6 tdi almak istiyorum.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Selamlar bende Golf 6 almak istiyorum. Acaba Benzinmi alsam yoksa Dieselmi alsam diye düsünüyorum.

Ne yazikki fazla yazan yok, benzin yada diesel hangi Motor iyi bu Golflerde ? Tecrübeliri olanlar yazarsa memnun olurum.

9. bebegimsin üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    1 mesaja 5 teşekkür aldı
    Dört senedir golf6 2.0 sürüyorum.70 bin km oldu.Simdiye kadar tek bozulan parcasi turbonun üstündeki luftdruckdozemi nedir o bozuldu.Serviste herseyi ile beraber 320 euro.Ha izne giderken yolda kalmistim birazcik pahali oldu artik neden se eski cekisi yok arabanin.2.0 motor iyi,izinde hic insani yormuyo,yakis bi depo ile 1000 km bulur sehir icinde.Memnunmuyum memnunum(cekis problemi haric).Araba isi birazda sans isi.Commanrail motorlara bakin,gerci 6 lar commanrail motor olmasi lazim.Servise cagirilma isi yazilim degistirmek.ön arka park hilfesi olsun,ortadaki kol dayama seysi olsun,tempomat olsun.koltuk isitmasi olsun cok rahat edersiniz.Basla aklima bisi gelmiyo,sorunuz varsa yollayin zamanim oldumu cevapliyim.Bide ben arabayi almadan önce ,audi wv satan büyük bi yer vardi,gittim oraya golf 6 baktim icine disina koltuk rahatligina ondan sonra baska händleden denedim aldim.Gidin deneyin önce hosunuza gidicekmi gitmiycekmi ondan sonra karar verin.1,9 golf 5 denemistim 105 ps cekmiyo abi araba.iyi aksamlar
    Konu melih24 tarafından (24 Kasım 2016 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)