Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2716 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Slm Audi A6 Lim. 3.0 TDI quattro S-Line hakinda

Tecrübeli Üye posoflu007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    357
    42 mesaja 242 teşekkür aldı

Slm Audi A6 Lim. 3.0 TDI quattro S-Line hakinda

Sa arkadaslar Audi A6 Lim. 3.0 TDI quattro S-Line alma niyetim var yanliz bi-turbo olanlardan 313pk olandan yanliz almadan once size danisim dedim belki aramizda kulanan vardir araba hastaliki varmi bi kisi den duydum sazimani problemliymis 313 pk olanlarin

mesele bu araba nasil sizce
    http://nl.ww3.autoscout24.be/classif...244?asrc=st|as veya
    http://nl.ww3.autoscout24.be/classif...398?asrc=st|as
    Konu posoflu007 tarafından (21 Kasım 2016 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı posoflu007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaslar Audi A6 Lim. 3.0 TDI quattro S-Line alma niyetim var yanliz bi-turbo olanlardan 313pk olandan yanliz almadan once size danisim dedim belki aramizda kulanan vardir araba hastaliki varmi bi kisi den duydum sazimani problemliymis 313 pk olanlarin

mesele bu araba nasil sizce
    http://nl.ww3.autoscout24.be/classif...244?asrc=st|as veya
    http://nl.ww3.autoscout24.be/classif...398?asrc=st|as
    Cok rüzgar sesi var 140km/h dan sonra basliyor. Bir zaman sonra kühlflüssigkeit kayb ediyor. Iyi tamirci ustan
    Varmi?

4. smarty55 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye posoflu007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    357
    42 mesaja 242 teşekkür aldı
    yok
    yinede tsk cevapladiyiniz icin

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    bence hic bir sorunu yok,konuyu söyle ele alalim isterseniz
    araba isi sans isidir kumar gibi birsey O senin aldigin arabada sanssina bagli ve egerki ikinci el bir araba alirken senden önce kullanan kisiyede baglidir.
    bak arkadasim ben bir cok forumda ve yasadigim cevmerde de bir cok laf duyuyorum tüm arabalar icin,mesela örnek vermek gerekirse ,Ya bir Mercedes alacam diyorum hemen ortaya biri cikiyor ve diyor Aaa alma böyle bir sorun var o arabada mesela ya ben bir BMW alacam diyorum,Aaaa alma onda problem var Audi alacam yine ayni Aaaa alma

Arkadasim 2016 teknolojisinde neredeyse tüm arabalar elektoronik sisteme dayanarak üretilmis ve neredeyse en ufak bir plaka lambasini dahi öyle einfach degistiremiyorsun
    mutlaka sorunlar cikiyor arabalarda bu sorunlarida aldigin arabanin markasinda onarman veya yaptirman lazim.

Ben BMW 525 xi Lim aldim 2. el bu araba bana 10 bin euro kadar masraf acti 1 yilda ancak bu BMW lerde sorunmu var ? bence hayir ,sorun benden önceki kisi iyi kullanmamis ve sagda solda servis tamir yaptirmis.
    4 yildir Audi A4 2.0 TDI var yillik servis haric baska birsey yaptirmadim.arastirdim ve bu aldigim audi yi bir ilac fabrikasinin oldugunu gördüm ve servis kitabinda tüm servisler asag da yapilmis .

posoflu007 arkadasim almak istedigin araba gercektende cok güzel bir araba tavsiye ederim,tabi fiyatini uygunmu degilmi onu bilemiyorum cünkü isvicrede yasiyorum sizin oranin fiyat araligini bilemiyorum .almadan önce arabayi check yaptir servis düzenlimi yapilmis nerede yapilmis ona bak.
    Bunlar yaptiktan sonra gerisi senin sanssina kalmis birsey alirsin 6 ay sonra arabada bir sorun cikar o da senin sanssina

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)