Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]

uploaded

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nachtschicht sonras yatarkenı fazla tuvalete cikiyorum

Tecrübeli üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    348
    169 mesaja 255 teşekkür aldı

vavoo

@murtazza

nachtschicht yaziyorsun.... nachtschichten kahve cok iciyorsan ondan olabilir cünkü kahve suyu cekiyor . bunu bir kac arkadas da yazmis. ben nachtschicht hic calismadim ama kahve bende gündüzleyin cok Sık idrara çıkmaya sebep oluyor. suan iyi problem yok.

bende baska bir problem vardi ben idrara ciktigim zaman bir kac dakika sonra tekrar cikmam gerekiyordu ve bu beni cok rahatsiz ediyordu. örneyin yolda araba kulanirken ben cok rahatsiz oluyordum. doktora gittim bana ilac verdi ve suan sükür bu problem azaldi.

o nun icin bi Doktor git ama kahve iciyorsan bi azalt ve sonuca bak .....

gecmis olsun

Üye murtazza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    36
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Cevap ve oneriler icin tüm arkadaslara teşekkür ederim.Dün gece calisirken birbucuktan sonra su içmeyi biraktim kahve yada cay butun gun icmedim sabah isten sonra yedi buçuk ta yattım 8:45 tuvalete çıktım, tekrar yattım 11:45 te tekrar tuvalete çıktım bir dahada uykuya dalamadim yarım litre kadar ıdrar çıkıyor onca zaman su içmediğim halde , bu kadar idrar nerden geliyor anlamıyorum. Üç sene önce urolga gittim prostatta biraz büyüme var ama senin yaşına göre normal dedi tahliller temiz çıktı Ultraschall ede baktı herşey normal gözüküyor yapcak bir şeyim yok dedi. baska bir doktora tekrar kontrol olmak istiyorum.

Tecrübeli üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    348
    169 mesaja 255 teşekkür aldı
    Bir kac grün böyle devam et. bir günde degismez bence.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Selam,Geçmiş olsun,
    Her erkekte 25 yaşından sonra doğal olarak Prostat büyür,ancak kimisinde İdrar kesesine yani Mesaneye baskı yapmaz ve rahatsızlık vermez.verdiği takdirde Mesanenin iç hacmi küçülür ve sık idrara çıkma başlar,doktorun en önce sorduğu ''yattıktan sonra (gece) kaç defa idrare çıkıyorsun ''olur.Üç sene önce diyorsun ancak senin yaşında birisinin 6 ayda bir kez PSA (Prostat spesifik antijen) kontrolu yaptırması gerekir ve 4 ng/l altında olması lazım,bunu da geçtik her yıl en az bir kez Urologa görünüp Rektal muayene yaptırman gerekir,Prostat var dediğimiz zaman,normal olan şey iyi huylu Prostat büyümesidir (BPH),habis olanı zaten Kanser oluşumudur.İyi huylu Prostat büyümesi görülen her erkek en az 6 ayda bir muayene olmalı.Diyelim ki teşhis bu,Doktordan vazgeçmeyin tüm testleri yaptırın ancak geri kalan yaşamınızı işemede zorluk çekmeden,normal sürdürebilmeniz için Brokoli Kürüne başlamanızı öneriyorum,yılda en az bir kez 21 günlük kur,sizleri en az bir yıl rahatlatacaktır.Geçmiş olsun

5. 2 kişi Tank34 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    139
    8 mesaja 10 teşekkür aldı
    Alıntı Tank34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,Geçmiş olsun,
    Her erkekte 25 yaşından sonra doğal olarak Prostat büyür,ancak kimisinde İdrar kesesine yani Mesaneye baskı yapmaz ve rahatsızlık vermez.verdiği takdirde Mesanenin iç hacmi küçülür ve sık idrara çıkma başlar,doktorun en önce sorduğu ''yattıktan sonra (gece) kaç defa idrare çıkıyorsun ''olur.Üç sene önce diyorsun ancak senin yaşında birisinin 6 ayda bir kez PSA (Prostat spesifik antijen) kontrolu yaptırması gerekir ve 4 ng/l altında olması lazım,bunu da geçtik her yıl en az bir kez Urologa görünüp Rektal muayene yaptırman gerekir,Prostat var dediğimiz zaman,normal olan şey iyi huylu Prostat büyümesidir (BPH),habis olanı zaten Kanser oluşumudur.İyi huylu Prostat büyümesi görülen her erkek en az 6 ayda bir muayene olmalı.Diyelim ki teşhis bu,Doktordan vazgeçmeyin tüm testleri yaptırın ancak geri kalan yaşamınızı işemede zorluk çekmeden,normal sürdürebilmeniz için Brokoli Kürüne başlamanızı öneriyorum,yılda en az bir kez 21 günlük kur,sizleri en az bir yıl rahatlatacaktır.Geçmiş olsun
    Selam kardesim bilgilendirme icin tesekkürler bahsettiginiz Brokoli Kürünü bende deneyecegim belki bir faydasi olur...

Tecrübeli üye
    Ettiği Teşekkür
    419
    93 mesaja 131 teşekkür aldı
    Alıntı Tank34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,Geçmiş olsun,
    Tank34 karde$im
    Brokoli Kürü nasil yapiliyor, biraz detayli yazarmisin.

8. aslankral üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Kardeş dert etme aynı sorun bencede vardı gece vardiyasında iş yerinde fazla su tüketimi yapıyordum artı çay kahve de bonuşuydu... işten çıkınca eve geldiğimde aynı düşünce oluyordu...
    Taki suyu ve sıcak içecekleri azaldığında yasin 44 her hangi bir sorunum yok Allah a şükür.
    Suyu azalt ve çay kahveyide

Yeni Üye Bora64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    21
    3 mesaja 5 teşekkür aldı

uploaded

Alıntı clon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam yorgun yorgun isden gelmis heyecanlan ne alakasi var ?
    Aynen cigerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)