Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2707 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beni toprağa siz verin.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket memo82a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    2,382 mesaja 7,170 teşekkür aldı
    Yukaridaki 1 Mesajtaki Durumu bir zat ben yasadim ama tabiiki Babama hicbir Zaman uff ahh falan cekmedim
    Yogun Islerim oldugundan ben seri ararim diyordum ama bir türlü arayamiyordum. Son zamanlar rahatsizligi vardi Kalbinden
    Ben Tlf actigimda sürekli Hastanede oluyordu bir türlü Konusmaya firsatim olmuyordu.

Vefat etmeden bir kac Gün önce benimle konusmak istemis Hanim bana söylemisti ben tekrardan Gece Eve geldigimde
    yatmistir yerine diye bu sefer ben arayamadim rahatsiz etmiyeyim diye keske son kez sesini duyabilseydim.

O Sabahi Hastaneye yatiyor bilinci gidiyor ve biz kardeslerimiz Toplu sekilde TR'ye yola cikdigimiz Günü de vefat ediyor.
    Son nefesinde yaninda olamadik. Hala ve hala kendi kendimi Sorguluyorum keske sIk sIk arasaydim diyorum ama O keskeler artik
    birsey Ifade etmiyor.Cünkü Babam artik yok Dünya'da yirtinsanda / bagirsanda / aglasanda geriye getiremiyeceksin !!!

Rabbim tüm Babasi veya Aile Sakinlerini vefat etmis olan Arkadaslarima sabirlar versin ölmüslerimiz mekanlarini Cennet eylesin.

Varken degerlerini bilelim Arkadaslar. Hepimiz Hayat'ta hatalar yapmisiktir ama hatanin nereseinden erken dönersek bize kardir bunu aramamak /sormamak babinda yaziyorum !!!

2. 4 kişi memo82a üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)