Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3231 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Evinde kedi besleyen var mi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye esmerkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    396
    142 mesaja 341 teşekkür aldı
    bende o kadar merak ediyorumki ayni bebe gibi cok sevimliler, tatlilar lakin evdeki koltuklara zarar vereceginden dolayi bir türlü olmuyor

2. Sponsor Reklam
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Alıntı esmerkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende o kadar merak ediyorumki ayni bebe gibi cok sevimliler, tatlilar lakin evdeki koltuklara zarar vereceginden dolayi bir türlü olmuyor
    Deri koltuk varsa cöpe giderler, en sevdikleri tirmalama malzemesidir. Diger koltuklarin üstüne biz Türkler daima bir örtü atariz, iste bazen koltuga dadanirlarsa o örtüyü cekistiriyorlar, altina hic bir sey olmuyor. Benimkiler zaten koltugu parcalasar dahi zerre kizmam
    o kadar seviyoruz bu keratalari. Ev onlara feda olsun yaw.

Hayvan sevgisi bambaska bir sey, stres falan elveda, gercek sevgiyi ancak hayvanlardan görebilirsiniz, ben bugün hastayim tüylerimi temizlemeyeyim, yan gelip yatayim demezler, islerini hic aksatmazlar. Senin ne zaman ne yaptigini zamanla fark eder ve ona göre davranmaya baslar, evdeki herkesin huyunu ögrenip kisiye göre davranirlar. Hayvanlarin zekasina hayran kalmamak elde degil.

Hayvanlara elini sürmeye tiksinen insanlar tanidim, kedi alinca öpmeye basladilar, öyle bir sey bu, anlatilmaz, yasanir.

4. 3 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Üye skoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    98
    15 mesaja 30 teşekkür aldı
    esmerkral merhaba benim iki tane tatlimi tatli kedim var iki sene olacak sahipleneli.Bende senin gibi kafanda cok seyler vardi ama alinca iyiki almisim diyorum.Bende britische kurzhaar yani ingiliz kedileri genelde kucakta kalmak istemeyen bir cinsleri var öteki tekin kedilerden bilmiyom nasil ama benim bkh kedilerim hic bir esyama zarar verdiklerini bilmem hatta yeni kaltuk takimi aldim medipax da tür koltugu onlari birakip iki hafta türkiyeye gittim ama benim oglan bakti o ara zarfinda baya bir yanliz kaldilar evde genellikle yanliz kalmayi seven kediler bol bol uyurlar cok temiz yavrularim iyiki almisim diyorum insanin bütün yorgunlugunu bütün sitresini aliyolar benimkiler genelde kuru mama yerler birisi sade kuru yer senelik asilarini mutlaka yapilmasi lagzim ic dis paraiztleri pazartesi benimkinin birisi gitti kontrolu asisi ve dis parazit 75 euro verdik doktorumuz türk okadar seyler yazmak istiyorum buraya bu konu hakkinda almaz diye elimden geldigince kisa kesmek istiyorum.Bu BKH kedielri insancil insani uzaktam sever yaninda yatmayi sever ama ayak ucunda sadece kucakda kalmayi sevmezler sevilmek istedikleri zaman onlar gelir beni sev diye kuyruk kaldirir disariyi hic bilmezler benim ev müsait disarisi koca hoff var yanlari üstü kapali güzel havalarda iceri gelmezler bir tek su tüy olayi kediler tüylü dostlarimizdir haliyle döküyolar ama her gün taradiginiz zaman öyle fazla dökmezler ben yaklasik her aksam tariyorum cok dökmüyolar birde kisin yaza gecerken yazdan kisa gecerken tüy döküyolar sik sik taranmakda fayda var ama cok tatmi tat cok sekermi seker bir kediler cok cok temizler almak isteyen bu yazimi okur ondan sonra karar verir bu benim tecrübelerimden kaynaklaniyo daha fazla bilgi edinmek isterseni özelden yazin tegl nr mi veririm ordan
    Konu skoda tarafından (19 Ekim 2022 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

6. skoda üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)