ben 2015 izine gitmeden 2 faturali hatta la beraber iphone 6 ile 5s aldim (iphone 6 64gb 150 //5 s bedava idi) berater Türk kazansin milliyetciligimiz tuttu gerci calisanlarin %80 ni Türk evelden Türkle konusmak icin beklerdik simdi Alman la konusalim diye bekliyoruz ve Bir Türkü bir Türk Kazikliyor ona üzülüyorum Hakkimi Helal etmiyorum
Neyse konuya gelelim izine arabayla ilk defa ve tek basima gidiyordum callya kartiyla gidemem yolda lazim olur diye gittim Vodadoff a Türk adam adida Ilker Aksoy isimli calisan. ismi batasica ya dedim izine gidiyorum dedim neyse 5€ aylik Türkiye optioyonu ile ayni tarife Türkiye dede gecerli olacak buraya kadar güzel
ben izindeyken 6 hafta boyunca vodadoff 2 sefer mahnung yollamis ayifonlara 150€ ben kontodan yollayacakmisim bana demedi izinden gelince mahnung la beraber yatirdim bana hepsi ilk faturaya yansir demisti
benim dememe ragmen numaralari biz secmistik bedava olacakti abuk sabuk sitelere üyelik kapali olacak ti ve ismim internette ve rehberde olmayacakti bunlarin hepsini ücret ödeyerek ben yeniden kapattirdim
neyse esas sorun iphone 6 3 defa bozuldu 13 ay icerisinde hepsini Apple store den degistirdim 4cü seferindede bozuldugunda aldigim yere gittim bu modellden biktigimi ve ne yapabilecegini sordum oysa Apple storede 3 aylik garantim vardi Austauschgerät lere ayriyeten 3 ay garanti veriyorlar oradan gene degistirebilirdim ve yenisini alabilirdim
bana vodadoff daki Türk benim Avarto ya Telefonumu gönderebildigimi eger onlar onaylarsa telefonun bozuk oldugunu onaylarsa gelip vodadoff shop dan yeni bir modell secebilecegimi söyledi tamam yapalim dedim sevindim ve bana gerekli olan evraklari ausdrucken edip beraber doldurduk daha sonra postane ile avartoya yolladim 2 hafta sonra bana avartodan haber vermeden onayimi almadan kontoya 150 € para yollayip telefonu elimden aldilar.bana söyledikleri telefonun bozuk oldugu ve ödemis oldugum 150€ bana yolladiklarini ama vetrag mayis 2017 kadar sürdüklerini söylediler
lafin kisasi uzak durun suan bile sinirlerim artti yazmayi yarida birakiyorum daha olanlari anlatmiyorum

ha bu arada 2016 izine gittim 1 haftaligina 5 € optiyon vardi tekrar alayim dedim bana söyledikleri Türkiye avrupa birliginde olmadigindan bana günlügü 5,99€ bir optiyonu söyledi bende cok sacma bir sey oldugunu 1 hafta icin 42 € ödeyecegimi oda 250mb günlük oldugunu söyledi bende bastim küfürü ciktim ordan
izine gittim flugzeugmodus hic online olmadan sadece wlan üzeri whatsapp dan yaptigim yazisma ve görüsmeler icin ben den 10€ almislar
sebebini sorunca Vodadoff un numarasini avrupa birligi disinda kullandigim icin diyorlar

daha nice kaziklar internet optiyonunu kapattigim halde 1gb icin her ay benden 10€ almalari
vs vs