Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2655 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iPhone 7 + 6 GB Internet ! 375 mbits ! + Alle Netze Flat + SMS Flat VODAFONE

Tecrübeli Üye Chapter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    195
    38 mesaja 58 teşekkür aldı

iPhone 7 + 6 GB Internet ! 375 mbits ! + Alle Netze Flat + SMS Flat VODAFONE

Arkadaslar yeni Vertrag aradigim icin sizide bilgilendirmek istedim, 29€´ya iPhone 7 32GB satin aliyorsunuz,isterseniz baska modeller de var.

Vodafone hatti 375 mbit LTE max. Allnet Flat + SmS Flat , eger 6 GB yi bitirirseniz iki flatinizden birini 500mb internete cevirebiliyorsunuz.

Vertrag baslayinca 3 ay Grundgebühr ödemiyorsunuz yani - 120 €

geriye kalan aylarda 39,99€ ödüyorsunuz.ben sahsen yaptim ,sizede tavsiye ederim.

selamlar

http://www.logitel.de/vodafone-young...n?refid=208518

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    112
    8 mesaja 11 teşekkür aldı
    Öncelikle tesekürler Ama Bu vetrak gencler icindeyilmi yani yas 27 kadar deyilmi?

Moderator Speedy123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    203
    1,065 mesaja 3,586 teşekkür aldı
    Dieser Tarif gilt nur für 18-27 Jährige und ist nur einmal pro Person möglich.
    Yani 18 ile 27 yas arasi olan kisiler icin.

Tecrübeli Üye Chapter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    195
    38 mesaja 58 teşekkür aldı
    pardon bunu belirtmeye unuttum abiler,evet 18-27 yas arasi olanlar icin ama ogulunuz veya kizinizin üzerinede yapabilirsiniz bundan faydalanmak icin

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    gencler icin aylik 34,99 € ya 169€ ödüyorsun 128GB iphone a 32GB 49€ burdan bakin
    saygilarla

Üye
    Ettiği Teşekkür
    38
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    slm arkadaslar ben benim oglan icin i phone 7 vertrag yaptim 32gb o2 netz allnet flat sms flat 4gb internet einmalig 39,99 monatliche grundgebür 34,99 und anschlussgebühr 29,99 tavsiye ederim.http://www.handybar.de

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    35 mesaja 103 teşekkür aldı
    vodadoff dan uzak durun derim
    en kötü hizmet cok pahali ve verilen tahüdlerin cogu yalan
    benim elimden telefonu aldilar ve hala mayis ayina kadar ödüyorum üstelik aylik 60€

Üye
    Ettiği Teşekkür
    156
    33 mesaja 62 teşekkür aldı
    Alıntı Kappadox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vodadoff dan uzak durun derim
    en kötü hizmet cok pahali ve verilen tahüdlerin cogu yalan
    benim elimden telefonu aldilar ve hala mayis ayina kadar ödüyorum üstelik aylik 60€
    nasil elinden aldilar arkadasim aciklarsan bizde ögrenelim.. ben sadece unimedia router geri aliyor ama cep telefonu hic duymadim
    saygilar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    35 mesaja 103 teşekkür aldı
    ben 2015 izine gitmeden 2 faturali hatta la beraber iphone 6 ile 5s aldim (iphone 6 64gb 150 //5 s bedava idi) berater Türk kazansin milliyetciligimiz tuttu gerci calisanlarin %80 ni Türk evelden Türkle konusmak icin beklerdik simdi Alman la konusalim diye bekliyoruz ve Bir Türkü bir Türk Kazikliyor ona üzülüyorum Hakkimi Helal etmiyorum
    Neyse konuya gelelim izine arabayla ilk defa ve tek basima gidiyordum callya kartiyla gidemem yolda lazim olur diye gittim Vodadoff a Türk adam adida Ilker Aksoy isimli calisan. ismi batasica ya dedim izine gidiyorum dedim neyse 5€ aylik Türkiye optioyonu ile ayni tarife Türkiye dede gecerli olacak buraya kadar güzel
    ben izindeyken 6 hafta boyunca vodadoff 2 sefer mahnung yollamis ayifonlara 150€ ben kontodan yollayacakmisim bana demedi izinden gelince mahnung la beraber yatirdim bana hepsi ilk faturaya yansir demisti
    benim dememe ragmen numaralari biz secmistik bedava olacakti abuk sabuk sitelere üyelik kapali olacak ti ve ismim internette ve rehberde olmayacakti bunlarin hepsini ücret ödeyerek ben yeniden kapattirdim
    neyse esas sorun iphone 6 3 defa bozuldu 13 ay icerisinde hepsini Apple store den degistirdim 4cü seferindede bozuldugunda aldigim yere gittim bu modellden biktigimi ve ne yapabilecegini sordum oysa Apple storede 3 aylik garantim vardi Austauschgerät lere ayriyeten 3 ay garanti veriyorlar oradan gene degistirebilirdim ve yenisini alabilirdim
    bana vodadoff daki Türk benim Avarto ya Telefonumu gönderebildigimi eger onlar onaylarsa telefonun bozuk oldugunu onaylarsa gelip vodadoff shop dan yeni bir modell secebilecegimi söyledi tamam yapalim dedim sevindim ve bana gerekli olan evraklari ausdrucken edip beraber doldurduk daha sonra postane ile avartoya yolladim 2 hafta sonra bana avartodan haber vermeden onayimi almadan kontoya 150 € para yollayip telefonu elimden aldilar.bana söyledikleri telefonun bozuk oldugu ve ödemis oldugum 150€ bana yolladiklarini ama vetrag mayis 2017 kadar sürdüklerini söylediler
    lafin kisasi uzak durun suan bile sinirlerim artti yazmayi yarida birakiyorum daha olanlari anlatmiyorum

ha bu arada 2016 izine gittim 1 haftaligina 5 € optiyon vardi tekrar alayim dedim bana söyledikleri Türkiye avrupa birliginde olmadigindan bana günlügü 5,99€ bir optiyonu söyledi bende cok sacma bir sey oldugunu 1 hafta icin 42 € ödeyecegimi oda 250mb günlük oldugunu söyledi bende bastim küfürü ciktim ordan
    izine gittim flugzeugmodus hic online olmadan sadece wlan üzeri whatsapp dan yaptigim yazisma ve görüsmeler icin ben den 10€ almislar
    sebebini sorunca Vodadoff un numarasini avrupa birligi disinda kullandigim icin diyorlar

daha nice kaziklar internet optiyonunu kapattigim halde 1gb icin her ay benden 10€ almalari
    vs vs

Üye
    Ettiği Teşekkür
    156
    33 mesaja 62 teşekkür aldı
    kardesim gecmis olsun gercekten serefsiz demeyecegim hakaret olur ama siz anlayin.. Bunu sana söyleyen türk denemez.. burda hak ihlali var rechtschutzun varsa hic dusunme ver mahkemeye telefonu tamire verdigin vede daha önceki tamir zamanlarini hesaplatirsan ödemis oldugun ayliklardan geri alabilirsin diye dusunuyorum

kardesim bunlarin hebsi ayni o cocuklari.. BBende aycell var turk`uz ya essegiz ya turkiyeye gidersem uygun olur diye. ama kisa anlatayim bunlar tam uckagitci.turkiyeye araba ile gittigim icin internet kapatmak istetdim biz yapmiyoruz yok turkiyede para ödemeniz lazim felan.. Ben türkiyey giddigimde turk karti aliyorum 10 euro tutuyor bedeva konus internet 6 gb kullan babam kullan.. Tavsiyem burdaki serefsizler inanamayalim. haa numaran degisiyor dersen zaten tatildesin kimse aramasin

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    en iyisi netz clüb karti kullan babam kullan ne para ister ne bir sey internet evde zaten var telefon icin 15 doldurdum aylar oldu hala 13 eur var whatapp ta calisiyor yalnizca 100 mb bedava veriyor ha isteyene kendileri reklam geliyor ordan iki sene internette yapiyorlar en iyisi türkiyeden kart almak yolda giderken tavsiyem telecom kartlari iyidir doldur yolda lazim olursa cepten yesin bu kadar basit bana sorsaniz ayda 40 euro telefan anlasmasi var yapmam bosa para

Üye
    Nereden
    Hamburg Civari
    Ettiği Teşekkür
    167
    24 mesaja 49 teşekkür aldı
    Apple iPhone 7 Plus Vertrags la en ucuz nerden bula bilirim. 2 gb internet benim icin yeterli .
    aylik 40 euro yu gecmiyecek. yukardaki verilen linklerde aradigim fiyata yok.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    4 mesaja 11 teşekkür aldı
    Merhaba Arkadaslar,

cepnet'de daha uygunu var, iPhone 7 ayni tarife ile ön ödemesiz: http://www.cepnet.de/apple-iphone-7-...-smart-xl.html

Ayrica isteyen Ay Yildiz tarifeside alabilir 6GB internet ve türkiye sabit hatlar flat dahil, yine ayda 39,99€:http://www.cepnet.de/apple-iphone-7-...llnet-max.html

Ayrica telefonda türkce hizmette veriyor cepnetteki arkadaslar.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    [QUOTE=Chapter;116091]Arkadaslar yeni Vertrag aradigim icin sizide bilgilendirmek istedim, 29

bu logitel Firmasi iyi Angebot yapiyor. Yalniz internete Tavsiyelere baktim Cok kötü diyorlar.
    bu Firmayi taniyan Vertrag yapan var mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)