Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 haftalık evli bir çift..

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı

2 haftalık evli bir çift..

Adam bir akşam yalnız başına çıkıp arkadaşlarıyla eğlenmek ister..
    Karısına; “Sevgilim, ben çıkıyorum” der.
    Evden çıkmak üzere kapıya yöneldiği sırada karısı sorar; “Nereye gidiyorsun hayatım?”
    Adam soruya duraksamadan; “Bara gidiyorum bi tanem arkadaşlarımla bişeyler içeceğiz..” diye yanıt verir.
    Karısı hemen sevecen bir ses tonuyla “Aman da aman benim kocacığım içki mi istiyormuş!” diye hemen minibar’a koşar ve 12 ülkeden 25 degisik içki çeşidini adamın karşısına koyar…
    Adam bunun üzerine; “Benim düşünceli tatlı sevgilim. Çok teşekkür ederim, ama barda… Biliyorsun.. Buz gibi bardakta….”
    Adam daha cümlesini bitiremeden kadın hemen mutfağa koşar, derin dondurucudan çıkardığı bardağı koşa koşa adama getirir.. “Aman da aman benim aşkım içkisini buz gibi bardakta mı içmek istiyormuş.. Al bakalım.” diyerek bardağı adama verir.
    Adam şaşırmış vaziyette; “Benim güzel kurabiyem. Ama barda buz gibi içkimi içerken yanında yediğim çerezler. Bilsen canım nasıl çekti. Sana söz, 2-3 saat içinde döneceğim.”
    Kadın; “Aman da aman benim canımın içi kocacığım çerez mi istiyormuş.” der ve koşa koşa içeri gider.
    Döndüğünde bir tepside 15 çesit çerez, fıstık, fındık, ne ararsanız tabaklara koyup adama getirir. Adam artık dudaklarını ısırmaya başlamıştır ve son bir güçle kadına der ki; “Ama benim güzel meleğim, barda biliyorsun hani arkadaş arkadaşa ortamda. Erkek erkeğe bi muhabbet vardır bilirsin, hani biz kendi aramızda biraz “rahat” konuşuruz..” der.
    Ve bunun üzerine kadın ona gülümser; “Aman da aman benim bitanecik kocacığım erkek erkeğe rahat muhabbet etmek mi istiyormuş. O zaman… BANA BAK OĞLUM! AL ŞU LANET OLASI IÇKİNİ BARDAĞINA DOLDUR VE ÇEREZLERİNİ DE YE ZIKKIMLAN, HİÇBİRYERE GİTMİYORSUN ANLADIN MI? KOÇÇÇÇUM!!!!!”

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)