Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2712 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Audi A4 Akü Sorunu

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye memocum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    268
    53 mesaja 118 teşekkür aldı
    Alıntı ANKARALI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlar
    Benim arabanın akü sorunu vardı 2 defa akü aldım sorun devam etti adac tan gelen görevli arabadaki cd caların orjinal olup olmadığını sordu direk orjinal değil dedim sonradan taktığımı söyledim neyse araba 1 gün çalışmasa akü boşalıyor ve çalışmıyordu en son o görevlinin dediği aklımıza geldi arkadaşta olabilir cd çaları söktü ve 1 gün çalıştırmadım ertesi gün denedim tek seferde çalıştı
    Sorum şu şimdi cd çaları nasıl yapmalıyım ki akü ile hiç alakası kalmasın araba çalışmadığı zaman arkadaş kontrol etti kontak kablosu yokmuş yok mudur bir çözümü cd çalar olmazsa olmuyor

Kışın ortaya çıktı bu sorun yazın problem yoktu
    Benimde Mercedes Arabamda 3-4 yildir ayni sorun vardi, Tipki senin anlattigin gibi sorunum vardi ve yazini okuyup eski teyibi söküp orjinal teyibi takinca sorun düzeldi araba calisiyor normal sekilde araya bir gün girse bile artik sorun yok, Sagolasin Allah razi olsun kardesim, yazdigin yazi sayesinde hatayi tespit edebildik ve cözdük,

Bir tesekkür edeyim dedim,
    Konu memocum tarafından (01 Ocak 2017 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)