Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle gecmis olsun arkadas, is yerlerinde sana verilen görevi denemeden yapmam yapamam diye direnmek pek akillica olmaz bu durum daha sonra sana karsi arbeitsverweigerung diye kullanilirsa cikis durumunda tazminati cok olumsuz etkiler. 52 yasindasin tazminatla cikis aldiktan sonra bir planin yoksa Arbeitsamt seni rahat birakmazki, Calistigin yerde Betriebsrat varsa önce onlara danis, imkan varsa Betriebsarzt la termin yap durumunu anlat sana yardimci olacaklardir. Hicbir secenek kalmamissa tek cözüm cikmaksa ozaman tazminat konusunu düsünmeye baslarsin, seni biraz bunaltmaya calisirlar sinirlerine hakim olursan kazanirsin.
cok tesekkür ederim kardesim daha önce sagligim yerinde iken cok calisdim o makinede 8 saat ayaktasin ikinci sorunum omuzlardan ameliyat oldum makinada sement platte kesiyoruz büyük uzun döndermede omuzum agrima yapiyor bunu is yerinin doktoruda mesiterda biliyor söyledim daha önceden biliyorlar yani is yeri doktoru baska bölümde dene yapamazsan gel tekrar konusalim diye rapor verdi mester adilik yapiyor acikcasi üc tane makina dedim bunlarda sorunum olmaz diye yine inatlasiyor